Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Akt.:
Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

március 8., szerda:

M4 Sport

16.45: Vízilabda, férfi ob I, felsőházi rájátszás, FTC-PQS Waterpolo – A-Híd OSC-Újbuda

18.15: Vízilabda, férfi ob I, felsőházi rájátszás, Szolnoki Dózsa-Közgép – ZF-Eger

20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, FC Barcelona – Paris Saint-Germain

Sport 1

20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Borussia Dortmund-Benfica

Sport 2

12.00: Lósport, futam

18.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Flensburg-Schaffhausen

20.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, RN Löwen – MOL-Pick Szeged

Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

14.00: Síakrobatika, vk

15.30: Kerékpár, Párizs-Nizza, 4. szakasz

20.00: Sznúker, The Players Championship, Llandudno

Eurosport 2

14.00: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 1. szakasz

20.45: Kosárlabda, Európa Kupa, negyeddöntő, 3. mérkőzés, Pamesa Valencia-Himki Moszkva

Digisport 1

20.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Digisport 2

18.55: Kézilabda, Bundesliga, Kiel-Gummersbach

 

március 9., csütörtök:

Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Glasgow

Sport 2

12.00: Lósport, futam

Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

12.00: Síakrobatika, vk

15.30: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz, Franciaország

20.00: Sznúker, The Players Championship, Llandudno

Eurosport 2

14.00: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 2. szakasz

RTL II

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Rosztov-Manchester United

Digisport 1

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Köbenhavn-Ajax

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Olympique Lyon-AS Roma

Digisport 2

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, APOEL-Anderlecht

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Schalke-Mönchengladbach

23.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 3

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Baskonia Vitoria Gasteiz

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Olympiakosz-Besiktas

23.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Spíler TV

2.05: Jégkorong, NHL, Dallas Stars-Ottawa senators

– MTI –



Sporthírek