Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 16., szerda:

M4 Sport
11.00: Műkorcsolya, junior világbajnokság, Debrecen, férfi műkorcsolya, rövidprogram
16.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, első mérkőzés, Újpest FC-Békéscsaba 1912 Előre
18.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, első mérkőzés, DVSC-TEVA – Ferencváros
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Bayern München-Juventus

Sport 1
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, FC Barcelona-Arsenal

Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Orlen Plock-Vardar Szkopje

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.45 és 11.15: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz
15.00: Kerékpár, Nokere Koerse-Danilith Classic

Eurosport 2
17.45: Kosárlabda, EuroKupa, negyeddöntő, Nyizsnyij Novgorod-Strasbourg
19.30: Kosárlabda, EuroKupa, negyeddöntő, Stelmet Zielona Gora-Gran Canaria

Digisport 1
19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 2
18.50: Kézilabda, német bajnokság, TVB 1898 Stuttgart – Rhein-Neckar Löwen

március 17., csütörtök:

M4 Sport
12.30: Műkorcsolya, junior világbajnokság, Debrecen, jégtánc, rövidprogram
17.57: Jégkorong, MOL Liga, döntő, 4. mérkőzés, Fehérvár AV19-DVTK Jegesmedvék

Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 7. állomás, Glasgow

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.45 és 11.15: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz
14.00: Sílövészet, világkupa, Oroszország

Eurosport 2
10.45: Síugrás, világkupa, Planica

Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Bayer Leverkusen-Villarreal
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Tottenham Hotspur-Borussia Dortmund

Digisport 2
15.55, 16.50 és 17.50: Motorsport, Katari Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, Moto2 és MotoGP
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Valencia-Athletic Bilbao
21.00 Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Sevilla-FC Basel

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Lazio-Sparta Praga
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Braga-Fenerbahce

RTL II
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester United – Liverpool

– MTI –



Sporthírek






hirdetés