Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 10., szerda:

M4 Sport
17.57: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, Ferencváros-Videoton

Sport 1
11.00 és 21.45: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
17.45: Kosárlabda, Európa Kupa, Szolnoki Olaj-Zaragoza
20.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Közgép – Pro Recco

Sport 2
12.00: Lósport, futam
19.00: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Heidenheim-Hertha BSC
21.00: Labdarúgás, FA Kupa, megismételt mérkőzés, Peterborough-West Bromwich Albion

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.45 és 15.00: Északi összetett, világkupa, Trondheim
16.45: Síugrás, világkupa, Trondheim

Eurosport 2
19.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Makkabi Tel-Aviv – Nyizsnij
20.45: Kosárlabda, Európa Kupa, Limoges CSP-PAOK Thesszaloniki

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
17.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires
19.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Valencia-FC Barcelona

Digisport 2
17.50: Vízilabda, férfi Eurokupa, ContiTech-Szeged-Diapolo – Brescia
19.25: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Spandau – ZF-Eger

Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
18.55: Kézilabda, Bundesliga, Kiel-Gummersbach

február 11., csütörtök:

M4 Sport
16.00: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Lengyelország-Észtország
19.30: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Magyarország-Litvánia

Sport 1
3.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Vancouver Canucks
11.00, 13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, nyolcaddöntő
20.00: Darts, Premier League, 2. állomás, Newcastle

Sport 2
12.00: Lósport, futam
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Rhein-Neckar Löwen – Vardar Szkopje
21.15: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, nyolcaddöntő

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.30: Sífutás, világkupa, Stockholm, férfi és női sprint
16.30: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, férfi sprint
18.30: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, női sprint
21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, elődöntő

Eurosport 2
18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, elődöntő

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
17.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Hellas Verona

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Himki Moszkva-Real Madrid
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Laboral Kutxa-Brose Baskets

Digisport 3
16.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Celta Vigo-Sevilla

– MTI –



Sporthírek






hirdetés