Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 27., szerda:

M4 Sport
15.30: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Svédország-Magyarország, Wroclaw

Sport 1

15.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Macedónia-Fehéroroszország, Krakkó
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Németország-Dánia, Wroclaw
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Spanyolország-Oroszország, Wroclaw

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
17.45: Kosárlabda, Európa Kupa, középdöntő, 4. forduló, Szolnoki Olaj-Galatasaray

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
9.30: Tenisz, Australian Open
20.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony

Eurosport 2
12.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony
18.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Unics Kazan-Makkabi Tel Aviv
19.50: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Bayern München-Bilbao

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, Manchester City-Everton

Digisport 2
21.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó, FC Barcelona-Athletic Bilbao

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, Internazionale-Juventus

január 28., csütörtök:

M4 Sport
17.15: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony

Sport 1
2.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Philadelphia Flyers
20.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Heerenveen

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
3.30, 9.30: Tenisz, Australian Open
20.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony

Eurosport 2
14.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony

Digisport 1
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, középdöntő, CSZKA Moszkva-Brose Baskets
20.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Las Palmas-Valencia

Digisport 2
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, középdöntő, Real Madrid-Olympiakosz

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, Mirandés-Sevilla

– MTI –








hirdetés