Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Akt.:
Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 25., szerda:

M4 Sport

18.00: Kosárlabda, férfi FIBA Kupa, Falco-Trend Optika KC Szombathely – Varese
20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Juventus-Manchester City

Sport 1

15.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Asztana-Benfica
18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, CSZKA Moszkva-Wolfsburg
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Sahtar Donyeck-Real Madrid

Sport 2

13.43: Lósport, futam
18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Lietuvos Rytas-Szolnoki Olaj
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Manchester United-PSV Eindhoven

Eurosport 1

13.00: Curling, Európa-bajnokság, női csoportmérkőzés, Svédország-Oroszország
16.30: Curling, Európa-bajnokság, férfi csoportmérkőzés, Norvégia-Svájc

Eurosport 2

17.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Unics Kazan-Banvit
18.45: Kosárlabda, Európa Kupa, PAOK Theszaloniki-Zenit
22.00: Súlyemelés, világbajnokság, Houston

AMC

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája. Atletico Madrid-Galatasaray

november 26., csütörtök:

M4 Sport

16.45: Röplabda, női Challenge Kupa, Fatum Nyíregyháza-Jedinstvo Stara
19.30: Vízilabda, férfi ob I, Szentes-Szeged

Sport 1

1.00: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Montreal Canadiens
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Besiktas
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Rhein-Neckar Löwen – Kristianstad

Sport 2

9.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Csedzsu
13.45: Lóverseny, futam
18.30: Amerikaifutball, NFL, Detroit Lions-Philadelphia Eagles
22.30: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-Carolina Panthers

Eurosport 1

9.30: Curling, Európa-bajnokság, férfi csoportmérkőzés
16.45: Síugrás, világkupa, Ruka
20.00: Súlyemelés, világbajnokság, Houston

Eurosport 2

19.30: Curling, Európa-bajnokság, női elődöntő

Digisport 1

16.40: Labdarúgás, Európa Liga, Krasznodar-Borussia Dortmund
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Basel-Fiorentina
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Celtic-Ajax

Digisport 2

16.55: Labdarúgás, Európa Liga, Rubin Kazany-Sion
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Augsburg-Athletic Bilbao
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Villarreal-Rapid Wien

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából






hirdetés