Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap, hétfő és kedd

Budapest – A pénteki, szombati, vasárnapi, hétfői és keddi sportközvetítések a hazai televíziókban.

április 27., péntek:

M4 Sport
10.55 és 14.55: Autósport, Forma-1, Azeri Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
12.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Kaposvár-Pécs

Sport 1
15.45: Jégkorong, divízió I-es vb, Kazahsztán-Szlovénia
19.15: Jégkorong, divízió I-es vb, Olaszország – Nagy-Britannia

Sport 2
12.45: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

Europsort 2
16.00: Kerékpár, romandiai körverseny, 3. szakasz
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Hannover

Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20:40: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier – Saint-Étienne

Digisport 2
11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Panathinaikosz

Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Club Brugge

április 28., szombat:

M4 Sport
9.45: Autósport, Forma-2, Azeri Nagydíj, 1. futam
11.45 és 14.30: Autósport, Forma-1, Azeri Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
16.15: Labdarúgás, NB I, Paks-Videoton
18.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Haladás

Sport 1
16.45: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, visszavágó, PSG-Kielce
19.15: Jégkorong, divízió 1-es vb, Magyarország – Nagy-Britannia

Sport 2
13.30 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Leganés
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo

Eurosport 1
11.00, 17.15 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield
16.00: Autósport, Formula-E, futam, Párizs

Eurosport 2
12.00: Autósport, Formula-E, időmérő, Párizs
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Eintracht Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-VfB Stuttgart
21.00: Labdarúgás, MLS, Toronto FC-Chicago Fire

Digisport 1
13.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Chievo
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Juventus

Digisport 2
13.45: Amerikaifutball, HFL, Nyíregyháza Tigers-Budapest Eagles
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Nantes
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Amiens

Digisport 3
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Hamilton-Ross County
16.00 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

Spíler1 TV
2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Nashville Predators-Winnipeg Jets
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Stoke City
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-West Bromwich Albion
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Chelsea
21.00: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Boston Bruins

április 29., vasárnap:

M4 Sport
10.45: Autósport, Forma-2, Azeri Nagydíj, 2. futam
13.15: Autósport, Forma-1, Azeri Nagydíj, futam
16.55: Autósport, túraautó-vk, 3. futam, Hungaroring
18.45: Labdarúgás, NB II, MTK-Gyirmót

Sport 1
16.45: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, visszavágó, Vardar Szkopje-THW Kiel
19.00: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, visszavágó, Montpellier-Flensburg
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo-Barcelona

Sport 2
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Eibar
21.30: Kosárlabda, NBA

Eurosport 1
11.00, 17.45 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield
15.15 és 15.30: Autósport, túraautó-vk, futam, Hungaroring

Eurosport 2
10.00: Autósport, túraautó-világkupa, időmérő, Hungaroring
14.00: Kerékpár, romandiai körverseny, 5. szakasz
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-RB Leipzig
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Borussia Dortmund
21.15: Lósport, díjugratás, New York

Digisport 1
12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Rangers
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AC Milan
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Napoli
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Lazio

Digisport 2
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Sassuolo
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Genoa
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Marseille
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Guingamp

Digisport 3
13.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Charleroi
20.30: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Standard Liége

Spíler1 TV
14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Manchester City
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Arsenal
21.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Pittsburgh Penguins

április 30., hétfő:

Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat

Spíler1 TV
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Watford

május 1., kedd:

M4 Sport
16.45: Röplabda, női döntő, 1. mérkőzés, Békéscsaba-Nyíregyháza
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, visszavágó, Real Madrid-Bayern München

Sport 1
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, visszavágó, Real Madrid-Bayern München

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

Eurosport 2
12.00 és 13.00: Motorsport, motokrossz, Oroszország

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága
19.50: Kosárlabda, férfi Euroliga

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Boston Bruins

– MTI –