Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

Akt.:
Budapest – A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 25., péntek:

M4 Sport
16.45: Röplabda, női NB I, TEVA Gödöllői RC-Fatum Nyíregyháza
19.00: Kosárlabda, férfi NB I, TLI-Alba Fehérvár – Zalakerámia ZTE KK

Sport 1
14.00: Cselgáncs, GP-verseny, Tbiliszi, 1. nap

Sport 2
13.00: Lósport, futam

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
15.30: Kerékpár, katalán körverseny, 5. szakasz
20.00: Sznúker, The Players Championship, Manchester

Eurosport 2
15.00: Kerékpár, Harelbeke GP

Digisport 1
16.00 és 22.45: Tenisz, WTA-torna, Miami
20.40: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hollandia-Franciaország

Digisport 2
16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 3
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Zalgiris Kaunas-Himki Moszkva
20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Olympiakosz-Real Madrid

 

március 26., szombat:

M4 Sport
13.45: Jégkorong, Magyar Kupa, elődöntő, Debrecen-DVTK Jegesmedvék
17.57: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Horvátország
20.19: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-FTC-Rail Cargo Hungaria

Sport 1
1.00: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Vancouver Canucks
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Inter Movistar-Palma Futsal
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, MVM Veszprém-Motor Zaporizzsja
20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Németország-Anglia

Sport 2
14.00: Cselgáncs, GP-verseny, Tbiliszi, 2. nap
18.00: Jégkorong, NHL, Buffalo Sabres-Winnipeg Jets
21.00: Ökölvívás, Kell Brook-Kevin Bizier, profi gála, Sheffield

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
15.30: Kerékpár, Katalán körverseny, 6. szakasz
17.45: Lósport, futam
20.00: Sznúker, The Players Championship, Manchester

Eurosport 2
14.00: Sznúker, The Players Championship, Manchester
21.00: Küzdősport, World Grand Prix-sorozat

Digisport 1
16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
17.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Ausztria-Albánia

Digisport 3
16.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

március 27., vasárnap:

M4 Sport
16.45: Röplabda, női NB I, elődöntő, Vasas Óbuda-Újpesti TE
20.00: Jégkorong, Magyar Kupa, döntő

Sport 1
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Flensburg-Montpellier
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Rhein-Neckar Löwen – PPD Zagreb
23.00: Jégkorong, NHL, Carolina Hurricanes-New Jersey Devils

Sport 2
15.00: Cselgáncs, GP-verseny, Tbiliszi, 3. nap

Sport M
12.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.30: Kerékpár, Katalán körverseny, 7. szakasz
14.15: Kerékpár, nemzetközi kritériumverseny, Franciaország, 2. nap
16.00 és 20.00: Sznúker, The Players Championship, Manchester

Eurosport 2
14.00: Sznúker, The Players Championship, Manchester

Digisport 1
14:55 Kézilabda, német bajnokság, Hannover-THW Kiel
17.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
3.30 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

március 28., hétfő:

M4 Sport:
17.57: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-MVM Veszprém

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.00 és 13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking

Eurosport 2
13.00 és 16.00: Motokrossz, világbajnokság, Hollandia

Digisport 1
17.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek






hirdetés