Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap és hétfő

Budapest – A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

augusztus 17., péntek:

M4 Sport
15.45: Kerékpár, Tour de Hongrie, 4. szakasz
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-MTK Budapest

Sport 1
15.45: Kézilabda, Elek Gyula Kupa, elődöntő, Bietigheim-MTK
17.45: Kézilabda, Elek Gyula Kupa, elődöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria – Lublin

Sport 2
21.00: Golf, Wyndham Championship, 2. nap

Eurosport 1
15.00: Kerékpár, BinckBank Tour, 5. szakasz
19.15: Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, negyeddöntő, Németország-Japán
21.30: Kerékpár, Colorado Classic, 2. szakasz

Eurosport 2
15.45: Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, negyeddöntő, Anglia-Hollandia

Digisport 1
17.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Reims-Lyon

Digisport 2
19.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

Digisport 3
19.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

Spíler2 TV
20.15: Labdarúgás, La Liga, Girona-Valladolid
22.15: Labdarúgás, La Liga, Betis-Levante

augusztus 18., szombat:

M4 Sport
14.00: Kerékpár, Tour de Hongrie, 5. szakasz
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Paksi FC
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-MOL Vidi FC

Sport 1
11.45: Kézilabda, Elek Gyula Kupa, a 3. helyért
13.45: Kézilabda, Elek Gyula Kupa, döntő
15.45: Kézilabda, női felkészülési mérkőzés, Győri Audi ETO KC-Siófok
17.45: Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Telekom Veszprém-Grundfos Tatabánya
20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Boavista-Benfica
22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting-Setúbal

Sport 2
14.45: Autósport, TCR Europe, 1. futam, Assen,
15.30: Labdarúgás, Német Kupa, Drochtersen/Assel-Bayern München
19.00: Golf, Wyndham Championship, 3. nap

Eurosport 1
15.00: Kerékpár, BinckBank Tour, 6. szakasz
17.00: Kerékpár, Arctic Race of Norway, 3. szakasz
21.00: Kerékpár, Colorado Classic, 3. szakasz

Eurosport 2
22.00: Labdarúgás, MLS, alapszakasz, Seattle Sounders-Los Angeles Galaxy

Digisport 1
1.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati
16.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-PSG
19.40: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Lille

Digisport 2
1.00, 18.00 és 22.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati
20.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, török bajnokság, Malatyaspor-Fenerbahce

Spíler1 TV
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Cardiff City-Newcastle United
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Fulham
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Arsenal

Spíler2 TV
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Espanyol
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Sociedad
22.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Alavés

augusztus 19., vasárnap:

M4 Sport
14.00: Kerékpár, Tour de Hongrie, 6. szakasz
16.45: Vízilabda, férfi ifjúsági-vb, döntő
18.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ZTE-Békéscsaba

Sport 1
10.45: Autósport, TCR Europe, 2. futam, Assen
15.30: Labdarúgás, Német Kupa, Viktoria Köln-RB Leipzig
19.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Belenenses-FC Porto

Sport 2
19.00: Golf, Wyndham Championship, 3. nap

Eurosport 1
14.30: Kerékpár, BinckBank Tour, 7. szakasz
17.00: Kerékpár, Arctic Race of Norway, 4. szakasz
18.15: Autósport, World Endurance bajnokság, Silverstone
21.00: Kerékpár, Colorado Classic, 4. szakasz

Eurosport 2
13.00: Motorsport, motokrossz-vb, MX2, 1. futam, Svájc
14.00: Motorsport, motokrossz-vb, MXGP, 1. futam, Svájc
15.30: Kerékpár, hamburgi klasszikus verseny
17.00: Motorsport, motokrossz-vb, MXGP, 2. futam, Svájc
22.00: Labdarúgás, MLS, alapszakasz, Atlanta United-Colombus Crew

Digisport 1
1.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-St. Étienne
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Bordeaux
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Marseille

Digisport 2
20.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Cincinnati
22.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Cincinnati

Digisport 3
18.10: Labdarúgás, török bajnokság, Erzurumspor-Besiktas
20.40: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Göztepe

Spíler1 TV
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Huddersfield Town
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Manchester United

Spíler2 TV
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Huesca
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Sevilla
22.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Getafe

augusztus 20., hétfő:

Sport 1
18.30: Labdarúgás, Német Kupa, Braunschweig-Hertha BSC
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, Greuther Fürth-Borussia Dortmund

Eurosport 1
15.45: Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, elődöntő
19.15: Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, elődöntő

Digisport 1
20.40: Labdarúgás, török bajnokság, Kasimpasa-Basaksehir

Digisport 2
17.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven

Spíler1 TV
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool

Spíler2 TV
19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Leganés

– MTI –