Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2015. február 6., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 6., péntek:

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Sportklub
14.25: Tenisz, ATP 250, Zágráb

Eurosport
9.45: Téli Universiade, Spanyolország, alpesi sí, férfi szuper-óriásműlesiklás
15.00 és 17.15: Sílövészet, világkupa, Nove Mesto, vegyes váltó
16.00: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt
18.45: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, női lesiklás
21.30: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, férfi lesiklás, edzés

Eurosport 2
13.00: Téli Universiade, Spanyolország, hódeszka
14.00: Sznúker, Német Masters, 3. nap
17.00: Téli Universiade, Spanyolország, jégkorong, Spanyolország-Csehország
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, 20. forduló, Schalke 04-Borussia Mönchengladbach

Digisport 1
18.15: Vízilabda, férfi OB I, Racionet Honvéd-ZF-Eger
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lens

Digisport 2
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Laboral Kutxa
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Nyizsnyij Novgorod

február 7., szombat:

Duna World
17.50: Kézilabda, női KEK, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Siófok-Hypo NÖ

Sport 1
14.45: Ökölvívás, Bocskai István-emlékverseny, döntők
18.00: Kosárlabda, Adria Liga, 21. forduló, Szolnoki Olaj-Mega Leksz
21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Nashville Predators-New York Rangers

Sport 2
15.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 22. forduló, Atlético Madrid-Real Madrid
18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, 24. forduló, Real Zaragoza-Barcelona B
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 22. forduló, Levante-Málaga
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 22. forduló, Real Sociedad-Celta Vigo

Sport M
14.00: Lósport, ügető, futam

Sportklub
18.00: Labdarúgás, Serie A, 22. forduló, Verona-Torino

Eurosport
10.00 és 13.45: Téli Universiade, Spanyolország, alpesi sí, női szuperkombináció
12.15: Sílövészet, világkupa, Nove Mesto, női sprint
15.15: Sílövészet, világkupa, Nove Mesto, férfi sprint
16.45: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt
18.30: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, női lesiklás
20.45: Sznúker, Német Masters, Berlin, elődöntő

Eurosport 2
10.30: Kerékpár, dubaji körverseny, 4. szakasz
13.00: Sznúker, Német Masters, Berlin, elődöntő
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, 20. forduló, VfB Stuttgart-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, 20. forduló, Hamburger SV-Hannover
20.30: Téli Universiade, Spanyolország, jégkorong, Kazahsztán-Egyesült Államok

Digisport 1
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, 24. forduló, Tottenham Hotspur-Arsenal
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, 24. forduló, Aston Villa-Chelsea
18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, 24. forduló, Everton-FC Liverpool
20.35: Labdarúgás, Serie A, 22. forduló, Juventus-AC Milan

Digisport 2
15.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Olympique Marseille
18.00: Kézilabda, női KEK, nyolcaddöntő, első mérkőzés, FTC-Rail Cargo Hungaria – Tertnes Bergen

február 8., vasárnap:

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 22. forduló, Córdoba-Almería
14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, 22. forduló, Go Ahead Eagles-Ajax Amsterdam
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 22. forduló, Espanyol-FC Valencia
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 22. forduló, Athletic Bilbao-FC Barcelona

Sport M
14.55: Lósport, futam

Sportklub
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, 22. forduló, Fiorentina-Atalanta
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, 22. forduló, SSC Napoli-Udinese

Eurosport
10.00 és 13.45: Téli Universiade, Spanyolország, alpesi sí, férfi szuperkombináció
12.45: Sílövészet, világkupa, Nove Mesto, női üldözéses
15.00: Sílövészet, világkupa, Nove Mesto, férfi üldözéses
15.45: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt
17.30 és 22.15: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, férfi szuperkombináció
19.30: Labdarúgás, Afrikai Nemzetek Kupája, Egyenlítői-Guinea, döntő

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, 20. forduló, Werder Bremen-Bayer Leverkusen
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, 20. forduló, FC Augsburg-Eintracht Frankfurt
20.00: Sznúker, Német Masters, Berlin, döntő

Digisport 1
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, 24. forduló, Burnley-WBA
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, 24. forduló, Newcastle United-Stoke City
17.25: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Baia Mare-Győri Audi ETO
19.10: Kézilabda, női KEK, visszavágó, FTC-Rail Cargo Hungaria – Tertnes Bergen
20.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-PSG

Digisport 2
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, 22. forduló, Cagliari-AS Roma
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, 24. forduló, West Ham United-Manchester United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, 22. forduló, Internazionale-Palermo

– MTI –








hirdetés