Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

október 26., péntek:

M4 Sport
10.30 és 12.15: Birkózás, világbajnokság, selejtezők és vigaszág, Budapest
16.45: Kosárlabda, férfi NB I, Körmend-KTE
20.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, 2. szabadedzés

Duna World
16.45 és 17.45: Birkózás, világbajnokság, elődöntők és döntők, Budapest

Sport 1
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Mönchengladbach

Sport 2
17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs vagy Bázel

Eurosport 1
15.30 és 18.00: Motorsport, superbike-vb, Katar
20.55: Kerékpár, pályakerékpár, hatnapos verseny, London

Eurosport 2
20.30 és 21.45: Műkorcsolya, Grand Prix, páros és férfi rövid program, Kanada

Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-St. Étienne

Digisport 2
18.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK-Detva
21.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Gran Canaria-CSZKA Moszkva

Digisport 3
19.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka-Barcelona

Spíler1 TV
8.20 és 8.55: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, Moto2, Moto3, szabadedzés
15.25 és 17.55: Motorsport, superbike-vb, időmérő és 1. futam, Katar
16.25: Motorsport, superpole-vb, időmérő, Katar

Spíler2 TV
21.00: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Espanyol

október 27., szombat:

M4 Sport
7.05: Autósport, WTCR, Japán, 1. futam
10.30: Birkózás, világbajnokság, selejtezők és vigaszág, Budapest
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Újpest
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Ferencváros
19.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, időmérő edzés

Duna World
16.45: Birkózás, világbajnokság, elődöntők és döntők, Budapest

Sport 1
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Hertha
18.15: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Padova, Olaszország-Magyarország
21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Belenenses-Benfica

Sport 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Bayern München
17.30: Tenisz, ATP-torna, Bécs
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Stuttgart

Eurosport 1
7.00: Autósport, WTCR, Japán, 1. futam
9.45 és 12.45: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, Sölden, 1. és 2. futam
16.30: Motorsport, supersport-vb, Katar
18.00: Motorsport, superbike-vb, Katar
21.45: Autósport, Porsche Szuperkupa, Mexikó
22.45: Kerékpár, pályakerékpár, hatnapos verseny, London

Eurosport 2
8.30: Kerékpár, Tour of Hainan
19.30 és 21.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada, páros kűr és férfi szabadprogram

Digisport 1
7.30 és 10.00: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr
17.40: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Juventus
20.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Fiorentina

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Parma
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lyon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Dijon

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Antalyaspor-Trabzonspor
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Montpellier

Spíler1 TV
0.05: Jégkorong, NHL, Vegas Golden Knights-Tampa Bay Lightning
4.30, 5.25, 7.05: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, időmérő
16.00: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Cardiff City
18.30: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-West Ham
22.05: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Washington Capitals

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Valencia
18.30: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Eibar
20.45: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Real Sociedad

október 28., vasárnap:

M4 Sport
2.45 és 4.15: Autósport, WTCR, Japán, 2. és 3. futam
14.45: Kézilabda, női NB I, FTC-Vác
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-MOL Vidi FC
19.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, futam

Duna World
13.15 és 15.15: Birkózás, világbajnokság, vigaszág és döntők, Budapest

Sport 1
3.00: Küzdősport, UFC
13.00: Labdarúgás, Bundesliga, Nürnberg-Frankfurt
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Schalke
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Bremen-Leverkusen
22.00: Kosárlabda, NBA, Brooklyn Nets-Golden State Warriors

Sport 2
1.30: Kosárlabda, NBA, San Antonio Spurs-Los Angeles Lakers
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs
16.00: Tenisz, ATP-torna, Bazel
18.00: Amerikaifutball, NFL, Kansas City Chiefs-Denver Broncos
21.30: Amerikaifutball, NFL, Los Angeles Rams-Green Bay Packers

Eurosport 1
2.45 és 4.00: Autósport, WTCR, Japán, 2. és 3. futam
9.45 és 12.45: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Sölden, 1. és 2. futam
17.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Mexikó
18.30: Kerékpár, pályakerékpár, hatnapos verseny, London
21.45: Labdarúgás, MLS

Eurosport 2
5.00: Kerékpár, Tour of Hainan
7.30 és 12.25: Sznúker, Kína
19.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada, gála

Digisport 1
8.45 és 12.15: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr
14.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Udinese
17.40: Labdarúgás, Serie A, Milan-Sampdoria
20.10: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Roma

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Bologna
14.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Chievo
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK-Liptovsky Mikulás
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-PSG

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Reims
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice

Spíler1 TV
3.00, 4.20 és 6.00: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam
14.30: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Arsenal
17.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Everton
20.35: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-New York Rangers

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Real Madrid
20.45: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Huesca

– MTI –