Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Akt.:
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

szeptember 7., péntek

M4 Sport
18.15: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Svédország-Magyarország

Sport 1
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Azerbajdzsán-Koszovó
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Olaszország-Lengyelország

Sport 2
18.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, JYP-HC Pilsen
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Törökország-Oroszország

Eurosport 1
15.00: Kerékpár, spanyol körverseny, 13. szakasz
18.45: Labdarúgás, U21-es felkészülési mérkőzés, Németország-Mexikó
21.45: Tenisz, US Open, férfi elődöntő

Eurosport 2
14.15: Kerékpár, brit körverseny, 6. szakasz
18.00: Tenisz, US Open, páros döntő
20.00: Kerékpár, Grand Prix, Québec

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés
13.05, 14.00 és 15.00: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

szeptember 8., szombat

M4 Sport
13.15: Autósport, DTM, Nürburgring, 1. futam
15.00: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Szeged
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Finnország-Magyarország

Sport 1
14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Észak-Írország – Bosznia-Hercegovina
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Svájc-Izland
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Anglia-Spanyolország

Sport 2
15.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Frölunda-Vienna Capitals
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Fehéroroszország-San Marino
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Észtország-Görögország
22.45: Ökölvívás, profi gála, Birmingham, Amir Khan-Samuel Vargas

Eurosport 1
1.00, 18.00 és 22.00: Tenisz, US Open, férfi elődöntő, páros döntő és női döntő
12.45: Kerékpár, spanyol körverseny, 14. szakasz

Eurosport 2
13.00 és 19.00: Hegymászás, vb, Innsbruck
14.00: Kerékpár, brit körverseny, 7. szakasz
17.15: Motorsport, brit superbike-bajnokság, Silverstone, 1. futam

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés
12.30, 14.05, 15.00: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2 időmérő
19.00: Motorsport, MFIM speedway-vb, Szlovénia

szeptember 9., vasárnap

M4 Sport
13.15: Autósport, DTM, Nürburgring, 2. futam
17.30: Kézilabda, férfi NB I, Csurgó-Mezőkövesd
19.45: Jégkorong, Szuperkupa, MAC Újbuda-Fehérvár AV19
22.45: Öttusa, vb, Mexikó, vegyes váltó

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC 228, Dallas, Tyron Woodley-Darren Till
14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Ukrajna-Szlovákia
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Dánia-Wales
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Franciaország-Hollandia

Sport 2
7.30: Futás, 33. Wizz Air Budapest Félmaraton
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Burgdorf – Minden
15.15: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Rouen-Mountfield
19.00: Amerikai futball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Houston Texans
22.30: Amerikai futball, NFL, alapszakasz, Carolina Panthers-Dallas Cowboys

Eurosport 1
12.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Csajkovszkij, HS 140
15.00: Kerékpár, spanyol körverseny, 15. szakasz
19.00 és 22.00: Tenisz, US Open, női páros és férfi döntő

Eurosport 2
11.15: Futás, Great North-Run félmaratoni
13.00 és 19.00: Hegymászás, vb, Innsbruck
16.45: Kerékpár, brit körverseny, 8. szakasz
20.15: Kerékpár, Grand Prix, Montreal
11.00, 12.05, 14.00: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP futam

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek