Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

április 20., péntek:

M4 Sport
16.15: Vízilabda, női Euroliga, elődöntő, UVSE-Sabadell
17.30: Labdarúgás, UEFA Futsal Kupa, elődöntő, Rába ETO-Sporting CP
19.30: Kosárlabda, női Euroliga, elődöntő, Sopron Basket-Yakin Dogu

Sport 2
18.30: Jégkorong, KHL, döntő, 4. mérkőzés, CSZKA Moszkva-Ak Barsz

Eurosport 1
14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 5. szakasz
15.30: Kerékpár, horvát körverseny, 4. szakasz

Eurosport 2
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Wolfsburg

Digisport 1
19.25: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Rennes

Digisport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Lyon

Digisport 3
19.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Fenerbahce-Baskonia

Spíler1 TV
14.55: Motorsport, supersport-vb, 2. szabadedzés, Assen
15.55, 16.50 és 17.50: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés, Austin
20.05, 21.00 és 22.00: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés, Austin


április 21., szombat:

M4 Sport
11.15: Vízilabda, női Euroliga, bronzmérkőzés – amennyiben az UVSE érintett
12.45: Vízilabda, női Euroliga, döntő – amennyiben az UVSE érintett
15.00: Kézilabda, Női NB I, FTC-Rail Cargo Hungaria – Érd HC
17.00: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Újpest FC
19.30: Labdarúgás, NB I, Videoton FC-Debreceni VSC

Sport 1
12.45: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Getafe
18.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Manchester United-Tottenham Hotspur
20.30: Kézilabda, EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Saint Raphael-Granollers

Sport 2
16.15: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Valencia
18.30: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Tauron Kielce-PSG
21.00: Ökölvívás, profi gála, Liverpool, Amir Khan-Phil Lo Greco

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

Eurosport 2
10.30 és 12.45: Motorsport, superbike, vb, Assen
14.45 és 20.30: Motorsport, endurance vb, Le Mans
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover-Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Bayer Leverkusen

Digisport 1
13.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Fiorentina
21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, döntő, FC Barcelona-Sevilla

Digisport 2
11.45: Rögbi, Magyarország-Litvánia
14.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-AS Roma
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Lille
20.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Benevento

Digisport 3
12.00: Tenisz, Fed Kupa, Németország-Csehország
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Monaco

Spíler1 TV
1.30: Jégkorong, NHL, főcsoport-negyeddöntő, 5. mérkőzés, Winnipeg Jets-Minnesota Wild
7.40: Autósport, supercars-bajnokság, Phillip Island
13.00: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Liverpool
15.30: Labdarúgás, Premier League, Watford-Crystal Palace
19.35: Motorsport, Moto3, időmérő, Austin
20.25: Motorsport, MotoGP, 4. szabadedzés, Austin
21.05 és 22.00: Motorsport, MotoGP és Moto2, időmérő, Austin


április 22., vasárnap:

M4 Sport
15.00: Vízilabda, férfi ob I, ZF-Eger – Szolnoki Dózsa
17.00: Kosárlabda, női Euroliga, bronzmérkőzés/UEFA Futsal Kupa bronzmérkőzés
20.00: Kosárlabda, női Euroliga, döntő

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Atlantic City
15.15: Jégkorong, divízió 1/A vb, Budapest, Magyarország-Kazahsztán
18.45: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Nantes-Skjern
20.45: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Real Betis

Sport 2
16.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Chelsea-Southampton
18.30: Labdarúgás, La Liga, Las Palmas-Alavés
21.30: Kosárlabda, NBA, főcsoport-negyeddöntő, 4. mérkőzés, San Antonio Spurs-Golden State Warriors

Eurosport 1
11.00, 17.15 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield
14.00: Kerékpár, Liege-Bastogne-Liege

Eurosport 2
7.00 és 13.30: Motorsport, endurance vb, Le Mans
10.00: Atlétika, London Marathon
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Mainz
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln-Schalke 04
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Seattle Sounders FC-Minnesota United

Digisport 1
11.45: Amerikaifutball, HFL, Budapest Wolves-Budapest Cowbells
14.45: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Internazionale
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Standard Liége
20.20: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Napoli

Digisport 2
12.25: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Bologna
14.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
17.25: Tenisz, Fed Kupa, Németország-Csehország
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-PSG

Digisport 3
11.00: Tenisz, Fed Kupa, Németország-Csehország
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Sampdoria
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Troyes
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Gent

Spíler1 TV
5.45: Autósport, supercars-bajnokság, Phillip Island
11.20 és 12.55: Motorsport, supersport, Hollandia
14.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-West Ham United
17.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Swansea City
19.20 és 20.30: Motorsport, Moto2 és MotoGP, futam, Austin

– MTI –