Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

április 6., péntek:

M4 Sport
12.45 és 17.15: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
15.45: Vízilabda, férfi Európa Kupa, Magyarország-Olaszország
19.00: Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Magyarország-Ausztria

Sport 2
15.00: Cselgáncs, Grand Prix, Antalya
19.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, CSM Bucuresti-Metz

Eurosport 1
7.45: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking
15.30: Kerékpár, Baszk körverseny, 5. szakasz
17.30: Curling, férfi világbajnokság, Las Vegas, Kanada-Svédország

Eurosport 2
13.15: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Werder Bremen

Digisport 1
11.30: Tenisz, Davis Kupa, Spanyolország-Németország
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-PSG
22.55: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

Digisport 2
17.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Zalgiris Kaunas
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Anderlecht

Spíler1 TV
13.55, 14.50 és 15.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Argentin Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, Moto2, MotoGP
18.05, 19.00 és 20.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Argentin Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, Moto2, MotoGP

április 7., szombat:

M4 Sport
12.00: Forma-2, Bahreini Nagydíj, 1. futam
14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Mezőkövesd
16.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, időmérő
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Újpest

Sport 1
16.30: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, FTC-Rail Cargo Hungaria – Rosztov-Don
18.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Buducnost-Győri Audi ETO
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Leganés

Sport 2
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Getafe
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Sevilla
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Eibar
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Denver Nuggets

Eurosport 1
6.45: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking
15.30: Kerékpár, Baszk körverseny, 6. szakasz
22.30: Curling, férfi világbajnokság, Las Vegas, elődöntő

Eurosport 2
13.15: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Schalke
23.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta United-Los Angeles FC

Digisport 1
0.00 és 23.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Juventus
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Fiorentina
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Genoa

Digisport 2
1.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Nantes

Digisport 3
14.00: Tenisz, Davis Kupa, Spanyolország-Németország
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Atalanta
21.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

Spíler1 TV
4.05: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Dallas Stars
8.40: Autósport, V8 Supercars, Tasmánia, 1. futam
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Liverpool
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke-Tottenham
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Manchester United
21.15, 22.10 és 23.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Argentin Nagydíj, időmérő, Moto3, Moto2, MotoGP

április 8., vasárnap:

M4 Sport
13.00: Forma-2, Bahreini Nagydíj, 2. futam
14.15: Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Magyarország-Brazília
16.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj
19.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Szolnok-Kisvárda

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC 223, Brooklyn
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Las Palmas
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Espanyol

Sport 2
16.00: Jégkorong, KHL, CSZKA Moszkva-SZKA Szentpétervár

Eurosport 1
8.00: Atlétika, Párizs Maraton
11.00: Kerékpár, Paris-Roubaix
17.30 és 18.45: Autósport, WTCR, Marokkói Nagydíj, 2. és 3. futam

Eurosport 2
6.45: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking
11.30: Autósport, WTCR, Marokkói Nagydíj, időmérő
13.15: Autósport, Blancpain Sprint Series, Zolder
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Stuttgart
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Hoffenheim
21.15: Curling, férfi világbajnokság, Las Vegas

Digisport 1
0.00 és 23.30: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Internazionale
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Chievo
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Lazio
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Sassuolo

Digisport 2
11.00: Tenisz, Davis Kupa, Spanyolország-Németország
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Bologna
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lyon
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Montpellier

Digisport 3
11.45: Amerikaifutball, HFL, Miskolc Steelers-Budapest Cowbells
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Rennes
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Club Brugge

Spíler1 TV
3.05: Jégkorong, NHL, Colorado Avalanche-St. Louis Blues
8.45: Autósport, V8 Supercars, Tasmánia, 2. futam
14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Southampton
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-West Ham
19.30, 21.25 és 22.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Argentin Nagydíj, MotoGP, Moto2, Moto3

– MTI –








hirdetés