Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

október 13., péntek:

M4 Sport
18.40: Kosárlabda, férfi NB I, KTE-Duna Aszfalt – Sopron KC

Sport 2
13.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.00: Kerékpár, török körverseny, 4. szakasz
16.00: Tenisz, WTA-torna, Linz

Eurosport 2
13.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, India, Németország-Guinea
16.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, India, Spanyolország-Koreai NDK
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-1. FC Köln

Digisport 1
8.50: Tenisz, WTA-torna, Hongkong
20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Monaco

Digisport 2
17.40: Vízilabda, férfi Euro Kupa, selejtező, Jadran Split-Mataro
19.15: Vízilabda, férfi Euro Kupa, selejtező, Ferencváros-Kotor
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Panathinaikosz

Digisport 3
8.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Valencia
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, St. Johnstone-Rangers

október 14., szombat:

M4 Sport
9.00: Túraautó-világbajnokság, Sanghaj, időmérő
15.15: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Vasas
17.30: Vízilabda, női ob I, Dunaújváros-Ferencváros
19.15: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Ferencváros

Sport 1
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Sevilla
15.45: Kézilabda, EHF Kupa-selejtező, 2. forduló, 1. mérkőzés, Dunaújváros-C.S.M. Roman
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria – Larvik
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-FC Barcelona

Sport 2
13.30: Jégkorong, KHL, Traktor Cseljabinszk-Slovan Bratislava
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Madrid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Sociedad

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.15 és 10.15: Túraautó-világbajnokság, Sanghaj, időmérő
14.00: Kerékpár, török körverseny, 5. szakasz
16.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, India, Anglia-Irak

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Freiburg
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-RB Leipzig

Digisport 1
10.30 és 14.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, elődöntő
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Lazio
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Napoli

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong
12.20: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheim
13.55: Rögbi, Bajnokok Ligája, Leinster-Montpellier
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon FCO – Paris Saint-Germain
19.15: Vízilabda, Euro Kupa, selejtező, Ferencváros-Jadran Split

Digisport 3
10.45: Autósport, FIA F3, Hockenheim
11.30: K-1, Glory-sorozat, Superfight Series, Kanton
14.00: K-1, Glory-sorozat, Kanton
17.40: Vízilabda, Euro Kupa, selejtező, Mataro-Kotor
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Metz

Spíler TV
1.55, 2.50 és 3.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
5.30, 7.05, 7.30 és 8.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Japán Nagydíj, időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2
6.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Japán Nagydíj, 4. szabadedzés MotoGP
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Arsenal

október 15., vasárnap:

M4 Sport
8.15 és 10.15: Túraautó-világbajnokság, Sanghaj, futam
14.45: Labdarúgás, NB II, Gyirmót-MTK
16.45: Labdarúgás, román bajnokság, Sepsiszentgyörgy-Astra Giurgiu

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Deportivo La Coruna
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Brest Bretagne-Győri Audi ETO
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Aalborg – Paris Saint-Germain
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Vive Kielce-Telekom Veszprém

Sport 2
9.15: Atlétika, SPAR Budapest Maraton
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Villarreal
19.00 és 22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz

Sport M
12.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.30: Autósport, World Endurance bajnokság, Mont Fuji
10.15: Túraautó-világbajnokság, Sanghaj, futam
12.00: Kerékpár, török körverseny, 6. szakasz
15.00: Tenisz, WTA-torna, Linz, döntő
23.00: Labdarúgás, MLS

Eurosport 2
8.30: Túraautó-világbajnokág, Sanghaj
9.30: Amszterdam Marathon
14.30: Superbike, brit bajnokság, 1. futam
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Wolfsburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Borussia Mönchengladbach

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Atalanta
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-OGC Nice
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AC Milan

Digisport 2
9.50: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheim
10.45: Vízilabda, Euro Kupa, selejtező, Ferencváros-Mataro
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-SPAL
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Oostende-Club Brugge
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Olympique Marseille

Digisport 3
10.30: Tenisz, WTA-torna, Hongkong, döntő
12.40: Vízilabda, Euro Kupa, selejtező, JadrBudapest, 2017. október 12., csütörtök (MTI) – Jadran Split-Kotor
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nantes

Spíler TV
1.35, 2.05 és 2.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Japán Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP
3.45, 5.05 és 6.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Japán Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Newcastle United

– MTI –








hirdetés