Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Akt.:
Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

szeptember 15., péntek:

M4 Sport
10.20: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 1. szabadedzés
13.00: Asztalitenisz, csapat Eb, Luxembourg, női negyeddöntő
16.00: Tenisz, Davis Kupa, Magyarország-Oroszország
18.45: Jégkorong, osztrák liga: Fehérvár AV19-EC VSV
22.00: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Várpalota

Sport 2
13.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.30 és 16.00: Asztalitenisz, csapat Eb, Luxembourg

Eurosport 2
10.00: Asztalitenisz, csapat Eb, Luxembourg
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover 96-Hamburger SV

Digisport 1
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse-Bordeaux

Digisport 2
13.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió

Digisport 3
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Mechelen

Spíler TV
10.40: Superbike világbajnokság, Portugália, 1. szabadedzés
11.55: Supersport világbajnokság, Portugália, 1. szabadedzés
15.25: Superbike világbajnokság, Portugália, 2. szabadedzés
16.40: Supersport világbajnokság, Portugália, 2. szabadedzés
20.30: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Brighton


szeptember 16., szombat:

M4 Sport
11.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés
14.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, időmérő
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Balmazújváros-Debrecen

Sport 1
17.00: Kézilabda, férfi BL, Celje – Telekom-Veszprém
20.30: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Málaga

Sport 2
16.15: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Barcelona
18.30: Labdarúgás, La Liga, Betis-Deportivo

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.00: Superbike világbajnokság, Portugália, Super Pole
15.15: Kerékpár, Impanis Van Petegem Grand Prix
18.50 és 23.30: Autósport, endurance-vb, Austin

Eurosport 2
10.00: Asztalitenisz, csapat Európa-bajnokság, Luxembourg
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Mainz
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Mönchengladbach
20.30: Motorsport, FIM endurance-vb, Le Castellet Bol d’Or (24 órás)
22.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta-Orlando

Digisport 1
14.00: Tenisz, Davis Kupa, Franciaország-Szerbia
18.00: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Bologna
20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Verona

Digisport 2
7.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Sachsenring, 1. futam
14.55: Labdarúgás, Serie A, Crotone-Internazionale
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Strasbourg
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Caen

Digisport 3
14.35: Autósport, Porsche Carrera kupa, Sachsenring, 1. futam
15.10: Kézilabda, Bundesliga, Magdeburg-Füchse Berlin
16.45: Amerikaifutball, Magyarország-Szlovákia
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Lille

Spíler TV
13.00: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Southampton
15.55: Superbike világbajnokság, Portugália, 1. futam
18.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Swansea City


szeptember 17., vasárnap:

M4 Sport
14.00: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, futam
16.15: Tenisz, Davis Kupa, Magyarország-Oroszország
18.00: Labdarúgás, NB II, Szolnok-ZTE
20.30: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, döntő

Sport 1
12.00: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Villarreal
17.00: Kézilabda, férfi BL, THW Kiel-PSG
19.00: Kézilabda, férfi BL, Nantes – MOL-Pick Szeged
22.30: Amerikaifutball, NFL, Denver Broncos-Dallas Cowboys

Sport 2
13.00: Jégkorong, KHL, Avangard-Jugra
16.15: Labdarúgás, La Liga, Girona-Sevilla
20.45: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Real Madrid

Sport M
12.30 és 15.15: Lóssport, futam

Eurosport 1
12.00 és 15.30: Kerékpár, országúti-vb, Norvégia
19.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Philadelphia Union

Eurosport 2
7.00: Motorsport, FIM endurance-vb, Le Castellet Bol d’Or (24 órás)
13.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Hertha
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leverkusen-Freiburg
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Köln

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Juventus
14.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Udinese
17.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Atalanta
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Lyon

Digisport 2
7.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió
11.40: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Sachsenring, 2. futam
13.05: Autósport, ADAC GT Masters, Sachsenring, 2. futam
15.00 Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Franciaország-Szerbia

Digisport 3
12.25: Kézilabda, Bundesliga, Lemgo-Melsungen
14.55: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Benevento
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-Nice
20.40: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Lazio

Spíler TV
12.00: Supersport, világbajnokság, Portugália, futam
14.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Arsenal
16.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Everton

– MTI –



Sporthírek






hirdetés