Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Akt.:
Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

szeptember 1., péntek:

M4 Sport
10.00: Forma-1, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés
11.30 és 16.00: Cselgáncs, világbajnokság, Budapest
13.45: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, Magyarország-Horvátország, Kolozsvár
17.45: Labdarúgás, NB II, Gyirmót FC-Soroksár SC
19.45: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, Törökország-Oroszország, Isztambul

Sport 1
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Kazahsztán-Montenegró
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Csehország-Németország

Sport 2
13.00: Lósport, futam
18.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, IFK Helsinki-Brynas
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Málta-Anglia

Sport M
17.00, 19.15 és 21.15: Lósport, futam

Eurosport 1
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 13. szakasz
18.00: Tenisz, US Open

Eurosport 2
17.00: Tenisz, US Open

Digisport 1
20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Brüsszel


szeptember 2., szombat:

M4 Sport
9.45 és 15.45: Cselgáncs, világbajnokság, Budapest
13.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, időmérő edzés
18.30: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-Debrecen

Duna World
13.45: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, Magyarország-Montenegró, Kolozsvár

Sport 1
13.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, Sporting CP-Cocks
15.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, Tatran Presov-Alpla Hard
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Finnország-Izland
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Spanyolország-Olaszország

Sport 2
15.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Malmö Redhawks-KalPa Kuopio
17.45: Vízilabda, férfi gálamérkőzés, Szolnok-Szerbia
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Wales-Ausztria

Sport M
13.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
0.00 és 18.00: Tenisz, US Open
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 14. szakasz

Eurosport 2
0.00 és 17.00: Tenisz, US Open

Digisport 1
15.05: Autósport, Euroformula Open, Silverstone, 1. futam
16.05: Autósport, GT Open, Silverstone, 1. futam


szeptember 3., vasárnap:

M4 Sport
8.45: Autósport, GP3, Olasz Nagydíj
9.45: Autósport, GP2, Olasz Nagydíj
11.45 és 16.15: Cselgáncs, világbajnokság, Budapest
13.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, futam
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Magyarország-Portugália

Sport 1
13.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, a 3. helyért
15.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, döntő
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Hollandia-Bulgária
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Lettország-Svájc

Sport 2
10.15: Autósport, TCR-sorozat, Buriram
14.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Banská Bystrica-Red Bull Salzburg
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Fehéroroszország-Svédország
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Görögország-Belgium

Sport M
13.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
0.00 és 18.00: Tenisz, US Open
11.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Monza
13.45: Kerékpár, Vuelta a Espana, 15. szakasz

Eurosport 2
0.00 és 17.00: Tenisz, US Open
15.00: Kerékpár, Brit körverseny, 1. szakasz

Digisport 1
13.05: Autósport, Euroformula Open, Silverstone, 2. futam
14.05: Autósport, GT Open, Silverstone, 2. futam
19.40: Autósport, IndyCar, Watkins Gleen

Digisport 2
12.25: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-Magdeburg
14.55: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-Handewitt – Rhein-Neckar Löwen

Spíler TV
14.00: Ralikrossz világbajnokság, Franciaország

– MTI –



Sporthírek






hirdetés