Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Akt.:
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

május 26., péntek:

M4 Sport
8.15: Kajak-kenu, világkupa, előfutamok, Szeged
12.00: Túraautó-vb, Német Nagydíj, Nürburgring, időmérő
17.00: Vízilabda, Bajnokok Ligája Final Six, az 5-6. helyért
18.50: Vízilabda, Bajnokok Ligája Final Six, 1. elődöntő
20.20: Vízilabda, Bajnokok Ligája Final Six, 2. elődöntő

Sport 1
13.00: Lóverseny, futam

Sport 2
14.30 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, Lyon, elődöntők

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
9.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Németország-Vanuatu
12.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs, sorsolás
13.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 19. szakasz

Eurosport 2
10.00 és 18.00: Tenisz, Roland Garros, selejtező
12.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Anglia-Koreai Köztársaság
15.00: Tenisz, ATP-torna, Genf, elődöntő

Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

Spíler TV
10.40, 15.25 és 16.40: Motorsport, superbike-vb, Donington Park, szabadedzések

május 27., szombat:

M4 Sport
9.45: Kajak-kenu, világkupa, Szeged, döntők
11.15: Autósport, WTCC, Németország, Nürburgring 1. futam
12.30: Autósport, WTCC, Németország, Nürburgring, 2. futam
13.30: Forma-1, Monacói Nagydíj, időmérő edzés
15.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája Final Six, a 3. helyért, döntő
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, utolsó forduló, Budapest Honvéd-Videoton

Sport 1
13.15: Futsal, spanyol bajnokság, rájátszás
16.00: Kézilabda, Challenge Kupa, döntő, AHC Potaissia Turda – Sporting Portugal
17.45: Labdarúgás, FA Kupa, döntő, Arsenal-Chelsea
21.00: Ökölvívás, profi gála, Sheffield, Kell Brook-Errol Spence

Sport 2
14.30: Tenisz, ATP 250-es torna, Lyon, döntő
20.00: Labdarúgás, Német Kupa, döntő, Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund

Sport M
13.00, 15.15, 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
11.15: Autósport, WTCC, Németország, Nürburgring 1. futam
12.15: Autósport, WTCC, Németország, Nürburgring, 2. futam
13.30. Kerékpár, Giro d’Italia, 20. szakasz

Eurosport 2
9.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Portugália-Irán
12.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Japán-Olaszország
15.00: Tenisz, ATP 250-es torna, Genf, döntő

Digisport 1
15.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna
21.10 Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, döntő, FC Barcelona-Alaves

Digisport 2
15.40: Autósport, Euroformula Open, Spa, 1. futam
16.40 Autósport, GT Open, Spa, 1. futam
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Chievo
22.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Eugene

Digisport 3
21.35: Labdarúgás, argentin bajnokság

Spíler TV
11.55: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Donington Park, Superpole 1.
12.20: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Donington Park, Superpole 2.
12.55: Motorsport, Supersport-világbajnokság, Donington Park, Superpole 1.
13.20: Motorsport, Supersport-világbajnokság, Donington Park, Superpole 2.
13.55: Motorsport, Supersport300-világbajnokság, Donington Park, Superpole 1.
14.20: Motorsport, Supersport300-világbajnokság, Donington Park, Superpole 2.
15.55: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Donington Park, 1. futam
18.00: Salakmotor, FIM Speedway Grand Prix, Lettország

május 28., vasárnap:

M4 Sport
10.15: Kajak-kenu, világkupa, Szeged, döntők
13.30: Forma-1, Monacói Nagydíj, futam
18.50: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga

Sport 1
2.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Cleveland Cavaliers-Boston Celtics, 6. mérkőzés (ha szükséges)
19.00: Ketrecharc, UFC Fight Night, Stockholm, Alexander Gustafsson-Glover Teixeira

Sport 2
18.15: Labdarúgás, Portugál Kupa, döntő, Benfica-Guimaraes

Sport M
13.00, 15.15, 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
7.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Franciaország – Új-Zéland
11.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs
14.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 21. (utolsó) szakasz
17.30: Tenisz, Roland Garros, Párizs

Eurosport 2
9.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Monaco
11.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs

Digisport 1
5.00: Ökölvívás, profi gála, Premier Boxing Champions
14.55: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-Löwen
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Genoa
20.25: Labdarúgás, Palermo-Empoli és Crotone-Lazio
22.55 Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
14.10: Autósport, GT Open, Spa, 2. futam
15.55: Labdarúgás, skót bajnokság, rájátszás, Hamilton-Dundee United
18.10: Autósport, IndyCar, Indy-500

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Cagliari
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Napoli
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, rájátszás, Lorient-Troyes

Spíler TV
12.00: Motorsport, Supersport300-világbajnokság, Donington Park, futam
12.55: Motorsport, Supersport-világbajnokság, Donington Park, futam
15:00: Autósport, RallyCross-világbajnokság, Egyesült Királyság

– MTI –



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter






hirdetés