Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

május 12., péntek:

M4 Sport
9.55 és 13.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, 1-2. szabadedzés, Barcelona
11.45: Labdarúgás, U17-es Eb, negyeddöntő, Magyarország-Törökország
19.20: Kézilabda, női NB I, Győr-Dunaújváros

Sport 2
13.00: Lósport, futam
16.15: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Svédország-Olaszország
20.15: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Franciaország-Fehéroroszország

Sport M
17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 7. szakasz
17:30: Labdarúgás, U17-es Eb, negyeddöntő, Spanyolország-Franciaország

Eurosport 2
11.45: Labdarúgás, U17-es Eb, negyeddöntő, Magyarország-Törökország

Digisport 1
12.00 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid
20.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

Digisport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
20.55: Rögbi, Challenge Kupa, döntő

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Celtic

Spíler TV
9.40 és 14.25: Motorsport, Superbike-vb, Imola, 1. és 2. szabadedzés
20.35: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Chelsea

május 13., szombat:

M4 Sport
10.45: Forma-1, Spanyol Nagydíj, 3. szabadedzés, Barcelona
13.45: Forma-1, Spanyol Nagydíj, időmérő edzés, Barcelona
15.45: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés, Szolnok-Zalaegerszeg
17.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Debrecen
20.15: Labdarúgás, NB I, Újpest-Videoton

Sport 1
14.15: Autósport, TCR-sorozat, Monza, 1. futam
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Valencia
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Granada

Sport 2
12.15: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Lettország-Egyesült Államok
16.15: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Oroszország-Szlovákia
20.15: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Kanada-Svájc
22.45: Ökölvívás, profi gála, Kal Yafai-Muranaka Szuguru, Birmingham

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.30: Motorsport, Superbike-vb, Imola, Superpole
13.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 8. szakasz
17.30: Labdarúgás, U17-es Eb, negyeddöntő, Németország-Hollandia

Eurosport 2
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Imola, 1. futam
14.00: Túraautó-vb, Magyar Nagydíj, Hungaroring, időmérő
15.30: Labdarúgás, német bajnokság
18.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Barcelona, 1. futam
21.00: Labdarúgás, MLS, Toronto FC-Minnesota United
23.00: Labdarúgás, MLS, Montreal Impact-Columbus Crew

Digisport 1
13.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Sanghaj
15.55: Autósport, Formula E, Monaco
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Lazio
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AC Milan
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Huracan-San Lorenzo

Digisport 2
13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, Rangers-Hearts
16.00 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid
19.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

Digisport 3
17.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, döntő
21.45: Autósport, IndyCar, Indianapolis

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás
10.25 és 10.50: Motorsport, Superbike-vb, Imola, 1. és 2. superpole
11.20 és 11.50: Motorsport, Supersport-vb, Imola, 1. és 2. superpole
13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Leicester City
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Arsenal
20.35: Autósport, FIM Speedway Grand Prix
22.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

május 14., vasárnap:

M4 Sport
9.00: Autósport, GP3, Spanyol Nagydíj, 2. futam, Barcelona
10.15: Autósport, Forma-2, Spanyol Nagydíj, 2. futam, Barcelona
12.15: Túraautó-vb, Magyar Nagydíj, 1. futam, Hungaroring
13.45: Forma-1, Spanyol Nagydíj, futam, Barcelona
17.15: Labdarúgás, NB II, Soroksár-Balmazújváros

Sport 1
4.00: UFC, Stipe Miocic-Junior Dos Santos, Dallas
10.45: Autósport, TCR-sorozat, Monza, 2. futam
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Celta Vigo
19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Sevilla

Sport 2
16.15: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Szlovákia-Egyesült Államok
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Barcelona

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Barcelona, 2. futam
12.30 és 13.30: Túraautó-vb, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 1. és 2. futam
14.30: Kerékpár, Giro d’Italia, 9. szakasz
18.15: Labdarúgás, U17-es női Eb, Csehország
23.00: Kerékpár, Kaliforniai körverseny, 1. szakasz

Eurosport 2
9.15 és 10.15: Autósport, ETC Kupa, Hungaroring, 1. és 2. futam
11.30 és 14.15: Motorsport, Supersport-vb, Imola
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Imola, 2. futam
15.15: Labdarúgás, német másodosztály
18.00: Autósport, Blancpain Endurance sorozat, Silverstone
22.00: Labdarúgás, MLS, Portland Timbers-Atlanta United

Digisport 1
4.00: Ökölvívás, Premier Boxing Champions
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Anderlecht
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Juventus

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Genoa
18.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid, döntő
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lille és St. Étienne – Paris Saint-Germain

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Udinese
20.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Newell’s Old Boys-Rosario Central
22.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-River Plate

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás
11.15: Motorsport, Supersport-vb, Imola, futam
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Hull City
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Liverpool
17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester United

– MTI –








hirdetés