Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Akt.:
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

április 28., péntek:

M4 Sport
9.50: Forma-1, Orosz Nagydíj, Szocsi, 1. szabadedzés
12.00: Tenisz, ATP-torna, Budapest
17.45: Kosárlabda, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, Sopron-Szekszárd

Sport 1
11.45: Jégkorong, divízió I/A vb, Kijev, Magyarország-Kazahsztán
15.45: Jégkorong, divízió I/A vb, Kijev, Lengyelország-Ausztria
19.15: Jégkorong, divízió I/A vb, Kijev, Koreai Köztársaság-Ukrajna

Sport 2
12.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

Eurosport 2
14.00: Futsal, UEFA Kupa, elődöntő, Sporting CP-Jugra Jugorszk
16.00: Kerékpár, Romandiai körverseny
17.45: Kerékpár, Yorkshire-i körverseny
18.30: Futsal, UEFA Kupa, elődöntő, Kairat Almati-Inter FS
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Schalke
22.45: Strandlabdarúgás, vb, Bahama, Portugália-Panama

Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus

Digisport 2
11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka-Real Madrid
20.15: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Olympiakosz

Digisport 3
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

Spíler TV
9.40 és 14.25: Motosport, Superbike, vb, Assen
15.40: Motosport, Supersport, vb, Assen

április 29., szombat:

M4 Sport
10.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, Szocsi, 3. szabadedzés
13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, Szocsi, időmérő
15.45: Kézilabda, női NB I, Érd-Győr
17.45: Labdarúgás, NB I, Újpest-MTK
20.15: Labdarúgás, NB I, Videoton-Debrecen

Sport 1
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Valencia
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Atlético Madrid
20.30: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, visszavágó, Paris Saint-Germain – MOL-Pick Szeged
22.45: Ökölvívás, profi gála, London, Anthony Joshua-Volodimir Klicsko

Sport 2
13.30 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
18.30: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, visszavágó, Barcelona-THW Kiel
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Barcelona

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

Eurosport 2
10.30 és 13.00: Motosport, Superbike vb, Assen
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Köln
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayern München
22.00: Labdarúgás, MLS, Orlando City-Colorado Rapids

Digisport 1
11.00: Autósport, F3, Monza
12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Rangers
15:10. Autósport, Euroformula Open, Estoril
16.00 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Sampdoria
22.45: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Oschersleben
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Toulouse
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-St. Étienne

Digisport 3
16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
21.30: K-1, Glory-sorozat, Koppenhága

Spíler TV
10.25: Motorsport, Superbike vb, Assen
11.20: Motorsport, Supersport vb, Assen
15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, West Brom-Leicester
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Burnley
20.35: Motorsport, FIM Speedway Grand Prix

április 30., vasárnap:

M4 Sport
11.45: Túraautó-vb, Olasz Nagydíj
13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, Szocsi, futam
16.00: Tenisz, ATP-torna, Budapest
18.45: Labdarúgás, NB II, Siófok-Puskás Akadémia

Sport 1
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Deportivo La Coruna
18.00: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, visszavágó, Montpellier-Telekom Veszprém
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Athletic Bilbao

Sport 2
16.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona, döntő
18.30: Röplabda, U19-es férfi Eb, döntő, Győr
21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.00 és 14.00: Túraautó-vb, Olasz Nagydíj
13.00: Motosport, Superbike vb, Assen
15.00 és 20.00: Sznúker vb, Sheffield, döntő

Eurosport 2
10.00: Autósport, ETC Kupa, Monza
11.30: Motorsport, Supersport, vb, Assen
13.45: Kerékpár, Romandiai körverseny
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Hamburger SV
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Eintracht Frankfurt
21.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta United-DC United
23.00: Strandlabdarúgás, vb, Bahama-szigetek, Paraguay-Portugália

Digisport 1
3.30: Autósport, IndyCar, Phoenix
10.55: Autósport, F3, Monza
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Lazio
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-AC Milan
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Oostende-Charleroi
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Napoli
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Oschersleben
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Fiorentina
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Bordeaux
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice – Paris Saint-Germanin

Digisport 3
13.10: Autósport, Euroformula Open, Estoril
14.55: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
17.00: Autósport, GT Open, Estoril
20.25: Labdarúgás, argentin bajnokság

Spíler TV
2.05: Jégkorong, NHL, rájátszás, Washington Capitals-Pittsburgh Penguins
11.25: Motorsport, Supersport világbajnokság, Assen
12.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Mancester United-Swansea City
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea
17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Arsenal
21.05: Jégkorong, NHL, rájátszás, Nashville Predators-St. Louis Blues

– MTI –








hirdetés