Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

április 7., péntek:

M4 Sport
16.15: Röplabda, női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés, Nyíregyháza-Vasas
18.45: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Finnország

Sport 1
18.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, CSM Bucuresti – FTC-Rail Cargo Hungaria

Sport 2
13.00: Lóverseny, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport
16.00: Kerékpár, Baszk körverseny, 5. szakasz
18.00 és 20.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Split

Eurosport 2
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Werder Bremen

Digisport 1
17.25: Kézilabda, SEHA Liga, elődöntő, Vardar Szkopje-PPD Zagreb
19.45: Kézilabda, SEHA Liga, elődöntő, Telekom Veszprém-Meskov Breszt
22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

Digisport 2
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka-Crvena zvezda
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nice

Digisport 3
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Spíler TV
13.55, 14.50, 15.50: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, 1. szabadedzések
18.05, 19.00, 20.00: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, 2. szabadedzések

április 8., szombat:

M4 Sport
5.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, 3. szabadedzés
9.00: Forma-1, Kínai Nagydíj, időmérő
13.30: Kézilabda, női NB I, Dunaújváros-Vác
15.15: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Dunaszerdahely-Slovan Bratislava
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Vasas
20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-DVTK

Sport 1
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Alavés
15.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Deportivo
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Barcelona

Sport 2
14.00: Jégkorong, KHL, Metalurg Magnyitogorszk-CSZKA

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport
11.00 és 17.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Split
16.00: Kerékpár, Baszk körverseny, 6. szakasz
23.00: Lovassport, Global Champions Tour

Eurosport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leipzig-Bayer Leverkusen
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Dortmund
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, DC United-New York City

Digisport 1
1.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Pescara
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Monaco
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Chievo

Digisport 2
0.05: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
14.25: Kézilabda, Német Kupa, elődöntő, Lipcse-Kiel
17.25: Kézilabda, Német Kupa, elődöntő, Löwen-Flensburg
19.10: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sassuolo
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Bastia
22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

Spíler TV
1.30: Jégkorong, NHL, Montreal Canadiens-Tampa Bay Lightning
13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Watford
15.50: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
18.20: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
19.05: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, időmérő 1
19.30: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, időmérő 2
21.05: Jégkorong, NHL, Boston Bruins-Washington Capitals

április 9., vasárnap:

M4 Sport
7.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, futam
13.00: Labdarúgás, NB II, ZTE-Soroksár
15.00: Kosárlabda, NB I, Szolnok-Körmend
17.30: Túraautó-vb, Marokkó, 1. futam
18.15: Túraautó-vb, Marokkó, 2. futam

Sport 1
6.00: Küzdősport, UFC-210
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Valencia
16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Metz-Győri Audi ETO KC
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Buducsnoszt-Larvik

Sport 2
9.30: Szabadidősport, Vivicittá
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Eibar
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Leganés

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport
8.15: Atlétika, Párizsi maraton
11.00: Kerékpár, Párizs-Roubaix
17.30: Túraautó-vb, Marokkó, 1. futam
18.15: Túraautó-vb, Marokkó, 2. futam
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Orlando City-New York Red Bulls

Eurosport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Augsburg
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt-Darmstadt

Digisport 1
0.05: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Fiorentina
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AS Roma
17.00: Kézilabda, SEHA Liga, bronzmérkőzés
19.45: Kézilabda, SEHA Liga, döntő
22.25: Autósport, IndyCar, Long Beach

Digisport 2
11.45: Amerikaifutball, HFL, Győr Sharks-Eger Heroes
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Palermo
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, rájátszás, Anderlecht-Gent
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Napoli
22.45: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Internazionale
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nantes
19.05: Tenisz, WTA-torna, Charleston
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Guingamp
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Quilmes

Spíler TV
1.05: Jégkorong, NHL, Detroit Red Wings-Montreal Canadiens
14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Manchester United
17.50: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, Moto3, futam
19.10: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, Moto2, futam
20.55: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, futam

– MTI –



Sporthírek






hirdetés