Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Akt.:
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 24., péntek:

M4 Sport
18.00: Kézilabda, női NB I, EUbility Group-Békéscsaba – Budaörs

Sport 1
17.45: Labdarúgás, vb-selejtező, Törökország-Finnország
20.30: Labdarúgás, vb-selejtező, Spanyolország-Izrael

Sport 2
12.00: Lósport, futam
17.45: Labdarúgás, vb-selejtező, Grúzia-Szerbia
20.30: Labdarúgás, vb-selejtező, Olaszország-Albánia

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.45: Síugrás, világkupa, Planica
16.45: Kerékpár, katalán körverseny, 5. szakasz

Eurosport 2
12.30: Curling, női vb, Kína
15.00: Kerékpár, E3 Harelbeke

Digisport 1
16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

Digisport 3
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-CSZKA Moszkva
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Real Madrid

Spíler TV
15.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, 2. szabadedzés, MotoGP
16.50, 17.50 és 18.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, Moto2, MotoGP

március 25., szombat:

M4 Sport
3.55: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzés
6.45: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzés
15.45: Vízilabda, férfi NB I, Eger-OSC
17.45: Kézilabda, női NB I, Ferencváros-Érd
20.00: Labdarúgás, vb-selejtező, Portugália-Magyarország

Sport 1
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Maccabi Tel-Aviv – Grundfos Tatabánya
17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, PPD Zagreb-Telekom Veszprém
20.30: Labdarúgás, vb-selejtező, Bulgária-Hollandia

Sport 2
13.15: Futsal, spanyol bajnokság, ElPozo Murcia-Peníscola RehabMedic
17.45: Labdarúgás, vb-selejtező, Svájc-Lettország
20.30: Labdarúgás, vb-selejtező, Luxemburg-Franciaország
22.45: Ökölvívás, profi gála, Jorge Linares-Anthony Crolla, Manchester

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.45: Síugrás, világkupa, Planica
15.30: Kerékpár, katalán körverseny, 6. szakasz
19.00: Labdarúgás, MLS, New England Revolution-Minnesota United
21.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Real Salt Lake

Eurosport 2
13.30: Hódeszka, világkupa, Veysonnaz

Digisport 1
3.00: Tenisz, WTA-torna, Miami
16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
13.45: Amerikaifutball, HFL, Dunaújváros Gorillaz-Budapest Wolves
18.00 és 21.00: Küzdősport, K-1, Brüsszel

Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

Spíler TV
0.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Pittsburgh Penguins-New York Islanders
15.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, időmérő, Moto3
16.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, időmérő, Moto2
17.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP
18.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, 1. időmérő, MotoGP
18.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, 2. időmérő, MotoGP

március 26., vasárnap:

M4 Sport
6.30: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, futam
12.45: Labdarúgás, U17-es Eb-selejtező, Magyarország-Norvégia
15.00: Röplabda, férfi NB I, döntő, 3. mérkőzés, Kaposvár-Pénzügyőr
17.40: Kosárlabda, férfi NB I, Körmend-Szolnok

Sport 1
16.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Silkeborg – MOL-Pick Szeged
20.30: Labdarúgás, vb-selejtező, Románia-Dánia

Sport 2
17.45: Labdarúgás, vb-selejtező, Azerbajdzsán-Németország
20.30: Labdarúgás, vb-selejtező, Montenegró-Lengyelország

Sport M
14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.45: Síugrás, világkupa, Planica
12.30: Kerékpár, katalán körverseny, 7. szakasz
14.30: Kerékpár, Gent-Wevelgem

Eurosport 2
9.00: Curling, női vb, döntő, Peking
12.00: Hódeszka, világkupa, Veysonnaz

Digisport 1
3.30: Tenisz, WTA-torna, Miami
13.45: Amerikaifutball, HFL, Miskolc Steelers-Budapest Cowbells
17.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
14.55: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Kiel
17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

Spíler TV
4.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-New York Rangers
14.40, 15.20 és 15.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP
16.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, futam, Moto3
18.10: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, futam, Moto2
19.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, futam, MotoGP
23.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New Jersey Devils-Dallas Stars

– MTI –



Sporthírek






hirdetés