Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 3., péntek:

M4 Sport
9.15 és 16.10: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád

Sport 1
12.45: Darts, UK Open

Sport 2
14.00 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, Dubaj, elődöntő
20.00: Darts, UK Open

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.45: Sílövészet, vk, Pjongcsang, férfi sprint
12.15: Sífutás, vb, Lahti, férfi váltó (4×10 km)
14.45: Északi összetett, vb, Lahti, csapatverseny, nagysánc
17.00: Északi összetett, vb, Lahti, csapatverseny, sífutás
18.15: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád

Eurosport 2
9.30: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád
13.45: Sznúker, Gibraltár Open
17.30: Kosárlabda, Európa Kupa, negyeddöntő, második mérkőzés, Himki Moszkva-Pamesa Valencia
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, FC Augsburg-RB Leipzig

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur, negyeddöntő
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Girondins Bordeaux-Olympique Lyon
22.55: Tenisz, WTA-torna, Acapulco, elődöntő

Digisport 2
18.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Panathinaikosz
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-CSZKA Moszkva

Digisport 3
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Anadolu Efes Istanbul

március 4., szombat:

M4 Sport
9.15: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád
15.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Budapest Honvéd
17.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Ferencváros

Sport 1
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Grundfos Tatabánya-Kolding
17.00: Kézilabda, férfi BL, MOL-Pick Szeged – PPD Zagreb
20.30: Labdarúgás, Primera División, FC Barcelona-Celta Vigo
23.00: Ökölvívás, profi gála, London, David Haye-Tony Bellew

Sport 2
1.00, 5.00 és 6.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
13.30 és 20.00: Darts, UK Open
16.15: Labdarúgás, Primera División, Eibar-Real Madrid

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
3.00: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Pjongcsang
9.00: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
10.30: Sílövészet, vk, Pjongcsang, női üldözéses verseny
12.15: Sílövészet, vk, Pjongcsang, férfi üldözéses verseny
13.15: Sífutás, vb, Lahti, női szabadstílusú 30 km
16.00: Síugrás, vb, Lahti, csapat
18.00: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád
22.00: Labdarúgás, MLS, Los Angeles Galaxy-FC Dallas

Eurosport 2
9.30: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád
12.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
14.00: Kerékpár, Olaszország, Strade Bianche
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Bayer Leverkusen
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Mönchengladbach-Schalke 04
20.00: Sznúker, Gibraltár Open

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur
14.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Napoli
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Pescara
20.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Chievo
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Velez Sarsfield-Estudiantes

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Nancy
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Nice

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Mechelen-RSC Anderlecht

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Tampa Bay Lightning
13.05: Labdarúgás, Premier League, Mancester United-Bournemouth
18.05: Labdarúgás, Premier League, FC Liverpool-Arsenal

március 4., vasárnap:

M4 Sport
12.45: Labdarúgás, NB II, Puskás Akadémia-Kisvárda
15.00: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád

Sport 1
4.00 és 6.00: Küzdősport, UFC, Tyron Woodley-Stephen Thompson
13.30: Kézilabda, női BL, középdöntő, Thüringer HC – FTC-Rail Cargo Hungaria
16.30: Kézilabda női BL, középdöntő, Győri Audi ETO KC-Esbjerg
20.30: Labdarúgás, Primera División, Athletic Bilbao-Málaga

Sport 2
4.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Acapulco
13.30: Darts, UK Open
16.15: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-FC Valencia

Sport M
14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
3.00: Alpesi sí, vk, női szuper-óriásműlesiklás, Pjongcsang
8.15: Sílövészet, vk, Pjongcsang, női váltó
11.30: Sílövészet, vk, Pjongcsang, férfi váltó
13.15: Sífutás, vb, Lahti, férfi szabadstílusú 50 km
15.30: Kerékpár, Párizs-Nizza, 1. szakasz
17.00: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád
20.00: Sznúker, Gibraltár, döntő
23.15: Labdarúgás, MLS, Orlando City SC-New York City FC

Eurosport 2
9.15: Alpesi sí, vk, Kranjska, Gora, férfi műlesiklás, 1. futam
10.30: Sznúker, Gibraltár, nyolcaddöntő
12.30: Alpesi sí, vk, Kranjska, Gora, férfi műlesiklás, 2. futam
13.30: Sznúker, Gibraltár, negyeddöntő
15.00: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Freiburg
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hamburger SV-Hertha BSC

Digisport 1
1.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco, döntő
12.10: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Fiorentina
14.40: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Juventus
17.15: Kézilabda, SEHA Liga, Telekom Veszprém-Tatran Presov
20.40: Labdarúgás, Serie A, Bologna-SS Lazio
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Union Santa Fe

Digisport 2
10.30: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur, döntő
14.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Internazionale
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse-Lille
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Nantes

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lorient-Olympique Marseille

Spíler TV
1.05: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Montreal Canadiens
4.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Vancouver Canucks
14.05: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Everton
16.35: Labdarúgás, Premier League, Sunderland-Manchester City
23.05: Jégkorong, NHL, New Jersey Devils-Columbus Blue Jackets

– MTI –