Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Akt.:
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

november 25., péntek:

M4 Sport
9.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. szabadedzés
12.00: Túraautó-vb (WTCC), Katari Nagydíj, időmérő edzés
14.00: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 2. szabadedzés
19.00: Túraautó-vb (WTCC), Katari Nagydíj, 1. futam
20.15: Túraautó-vb (WTCC), Katari Nagydíj, 2. futam

Sport 1
15.00: Jégkorong, KHL, Szalavat Julajev-Dinamo Moszkva

Sport 2
20.45: Labdarúgás, Primera División, Eibar-Real Betis

Sport M
14.00, 15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.15: Labdarúgás, női U20-as világbajnokság, Németország-Franciaország
16.45: Síugrás, vk, Ruka, Finnország
19.15: Túraautó-vb (WTCC), Katari Nagydíj, 1. futam
20.15: Túraautó-vb (WTCC), Katari Nagydíj, 2. futam

Eurosport 2
11.00: Műkorcsolya, GP, Japán, férfi rövidprogram
12.30: Túraautó-vb (WTCC), Katari Nagydíj, időmérő edzés
15.30: Curling, Eb, Glasgow, női elődöntő
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-RB Leipzig

Digisport 1
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Baskonia Vitoria Gasteiz
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-Toulouse

Digisport 2
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Mechelen

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Barcelona
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Darussafaka Dogus Istanbul

Spíler TV
19.00: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-New York Rangers
22.00: Jégkorong, NHL, Minnesota Wild-Pittsburgh Penguins

november 26., szombat:

M4 Sport
9.20: Autósport, GP3, 1. futam
11.00: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 3. szabadedzés
14.00: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, időmérő
15.30: Labdarúgás, NB I, DVTK-Paks
18.00: Labdarúgás, NB I, Videoton-MTK

Sport 1
13.15: Futsal, spanyol bajnokság, Barcelona-ElPozo Murcia
15.45: Kézilabda, EHF Kupa, 3. forduló, visszavágó, Csurgó-Helvetia Anaitasuna
17.45: Kézilabda, férfi BL, MOL-Pick Szeged-Kristianstad
20.30: Labdarúgás, Primera División, Sevilla-Valencia

Sport 2
12.45: Labdarúgás, Primera División, Málaga-Deportivo La Coruna
16.15: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Sporting Gijón
18.30: Labdarúgás, Primera División, Espanyol-Leganés
23.00: Ökölvívás, profi gála, London, Andrea Scarpa-Ohara Davies

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00 és 14.15: Szánkó, vk, Németország
10.45 és 15.45: Síugrás, vk, Ruka, Finnország
12.15: Sífutás, vk, Ruka, Finnország
14.45: Északi összetett, vk, Ruka, Finnország
17.45: Alpesi sí, vk, Killington
20.45: Rögbi, Párizs, Franciaország – Új-Zéland

Eurosport 2
8.45: Műkorcsolya, GP, Japán, női kűr
11.30: Curling, Eb, Glasgow, női döntő
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Bayer Leverkusen
20.30: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Digisport 1
14.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország-Tonga
17.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Chievo
20.40: Labdarúgás, Serie A, Empoli-AC Milan

Digisport 2
13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, Patrick Thistle-Rangers
17.05: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Olympique Marseille
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Dijon
22.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Banfield-Estudiantes

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Guingamp

Spíler TV
13.05: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Manchester City
15.35: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Sunderland
18.05: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Tottenham

november 27., vasárnap:

M4 Sport
9.45: Autósport, GP3, 2. futam
11.00: Autósport, GP2, 2. futam
14.00: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, futam
16.30: Labdarúgás, NB II, Balmazújváros-Puskás Akadémia
18.30: Kézilabda, női NB I, Eger-Orosháza

Sport 1
3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Vaszil Lomacsenko-Nicholas Walters
16.30: Kézilabda, férfi BL, PSG-Telekom Veszprém
20.30: Labdarúgás, Primera División, Real Sociedad-Barcelona

Sport 2
12.00: Labdarúgás, Primera División, Villarreal-Alavés
16.15: Labdarúgás, Primera División, Osasuna-Atlético Madrid
19.00: Amerikaifutball, NFL, Atlanta Falcons-Arizona Cardinals
22.30: Amerikaifutball, NFL, Oakland Raiders-Carolina Panthers

Sport M
13.00, 15.15, és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
7.30: Lósport, Japán
9.15: Síugrás, vk, Ruka, Finnország
10.30 és 13.30: Északi összetett, vk, Ruka, Finnország
11.45: Sífutás, vk, Ruka, Finnország
15.30 és 18.00: Biatlon, vk, Östersund
19.00: Alpesi sí, vk, Killington
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Colorado Rapids-Seattle Sounders

Eurosport 2
9.45 és 11.15: Szánkó, vk, Winterberg
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke 04-Darmstadt
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Mainz
20.30: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Palermo-Lazio
14.40: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Juventus
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Bastia
20.25: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Lyon-PSG

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Atalanta
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége-Waregem
20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Pescara

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Angers-St. Étienne
22.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, San Lorenzo-Boca Junior

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, Toronto Maple Leafs-Washington Capitals
12.35: Labdarúgás, Premier League, Watford-Stoke City
15.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Bournemouth
17.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-West Ham United
21.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Arizona Coyotes

– MTI –








hirdetés