Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Akt.:
Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 18., péntek:

M4 Sport
16.27: Röplabda, női NB I, UTE-Jászberény
18.57: Kosárlabda, férfi NB I, MAFC – PVSK-Pannonpower

Sport 1
10.00: Cselgáncs, GP, Csingtao
19.00: Kézilabda, női BL, Buducsnoszt-Glassverket
21.00: Ökölvívás, profi gála, George Groves-Eduard Gutknecht, London

Sport 2
14.00: Lósport, futam

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.00 és 20.00: Sznúker, Belfast

Eurosport 2
8.30: Műkorcsolya, GP, Kína
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Leipzig

Digisport 1
15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Monaco

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Darussafaka Dogus Istanbul
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Olympique Lyon

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Zalgiris Kaunas
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Saint-Truiden – FC Bruges

november 19., szombat:

M4 Sport
13.27: Vízilabda, férfi OB I, DVSE-Vasas
15.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-Budapest Honvéd
17.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas FC-Ferencvárosi TC
19.50: Kosárlabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Portugália

Sport 1
10.30: Jégkorong, KHL, Kunlun Red Star-Szibir
13.15: Futsal, spanyol bajnokság, Aspil Vidal Ribera Navarra-Jaén Paraíso Interior
15.30: Kézilabda, női BL, Győri Audi ETO KC – Rosztov-Don
18.00: Kézilabda, férfi BL, Kristianstad – MOL-Pick Szeged
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid

Sport 2
10.00: Cselgáncs, GP, Csingtao
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo-Sevilla
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Málaga
18.15: Kézilabda, női EHF Kupa, Dunaújvárosi KKA-Érd
22.00: Küzdősport, UFC gála, Belfast

Sport M
13.15, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.30: Curling, férfi Eb
14.00 és 20.15: Sznúker, északír Open
17.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Bahrain

Eurosport 2
7.30, 9.30, 11.45 és 14.00: Műkorcsolya, GP, Kína
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Schalke
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Bayern München
20.30: Pályakerékpár, Revolution Series, Franciaország
21.00: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország-Ausztrália

Digisport 1
15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Napoli

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Cagliari
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Nantes
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Pescara

Digisport 3
14.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország – Dél-afrikai Köztársaság
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nancy-Dijon

Spíler TV
3.00: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Chicago Blackhawks
13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Arsenal
15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Liverpool
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-West Ham United
22.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-New Jersey Devils

november 20., vasárnap:

M4 Sport
12.45: Vízilabda, női Magyar Kupa, döntő
14.45: Labdarúgás, NB II, Békéscsaba 1912 Előre-Nyíregyháza Spartacus FC
17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-UPC Vienna Capitals

Sport 1
3.00: Ökölvívás, Szergej Kovaljov-Andre Ward
12.30: Kézilabda, női BL, Asztrahanocska-FTC-Rail Cargo Hungaria
14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, Alba Fehérvár KC-IUVENTA Michalovce
16.45: Kézilabda, férfi BL, Telekom Veszprém-PSG
19.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Grundfos Tatabánya-Maccabi Srugo Rishon Lezion
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Villarreal

Sport 2
3.00: Küzdősport, UFC gála, Sao Paolo
10.00: Cselgáncs, GP, Csingtao
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Espanyol
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Granada
19.00: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-Baltimore Ravens
22.30: Amerikaifutball, NFL, San Francisco 49ers-New England Patriots

Sport M
11.00 és 13.00: Lósport, futam

Eurosport 1
9.45: Labdarúgás, női U20-as vb, Brazília-Svédország
14.00 és 20.00: Sznúker, északír Open, Belfast

Eurosport 2
6.45: Labdarúgás, női U20-as vb, Nigéria-Spanyolország
9.00: Curling, Eb, Glasgow
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Hamburg
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Eintracht Frankfurt

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Sassuolo
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Palermo
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Caen
19.00: Tenisz, ATP-világbajnokság

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AS Roma
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Mechelen-Standard Liége
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Internazionale

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Genoa
21.10: Autósport, Nascar, Miami

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, Montréal Canadiens-Toronto Maple Leafs
16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Middlesbrough-Chelsea
23.00: Jégkorong, NHL, Carolina Hurricanes-Winnipeg Jets

– MTI –



Sporthírek






hirdetés