Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 11., péntek:

M4 Sport
13.00 és 17.00: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
18.45: Jégkorong, MOL Liga, MAC Budapest-Ferencváros

Sport 1
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Örményország-Montenegró
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Anglia-Skócia

Sport 2
14.00: Lósport, futam
17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Rosztov-Don – CSM Bucuresti
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Franciaország-Svédország

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
20.45: Műkorcsolya, női Grand Prix, Franciaország

Eurosport 2
15.30, 16.45 és 18.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

Digisport 1
8.55 és 13.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto3, szabadedzés
9.50 és 14.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, MotoGP, szabadedzés
10.50 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto2, szabadedzés
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Real Madrid
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Fenerbahce

Digisport 2
17.35: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Olympiakosz

november 12., szombat:

M4 Sport
13.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 3. szabadedzés
16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő edzés
21.15: Ökölvívás, Magyar Ring profi gála, Székesfehérvár

Sport 1
14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Midtjylland-Győri Audi ETO KC
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém-Silkeborg
18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje – MOL-Pick Szeged
20.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Spanyolország-Macedónia

Sport 2
13.15: Futsal, spanyol bajnokság, Santiago Futsal-ElPozo Murcia
15.45: Kézilabda, női EHF Kupa, Érd-Dunaújvárosi Kohász KA
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Horvátország-Izland
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Liechtenstein-Olaszország
22.45: Ökölvívás, Luiz Ortíz-Malik Scott, Monaco

Sport M
13.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Finnország, női műlesiklás
15.30 és 18.15: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország
21.00: Küzdősport, World Grand Prix Series

Eurosport 2
13.30 és 20.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország
17.45: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország-Szamoa

Digisport 1
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, 3. szabadedzések, Moto3, MotoGP, Moto2
12.30, 14.05 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, időmérő edzések, Moto3, MotoGP, Moto2
13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
16.55: Autósport, Formula E, Marrákes
19.00: Küzdősport, gála, Szekszárd

Digisport 2
14.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország – Új-Zéland

Spíler TV
2.30: Jégkorong, NHL, Chicago Blackhawks-Washington Capitals

november 13., vasárnap:

M4 Sport
14.45: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű-Vasas
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Magyarország-Andorra

Duna
16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, futam

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Eddie Alvarez-Conor McGregor, New York
12.45: Kézilabda, női EHF Kupa, Iuventa Michalovce-Alba Fehérvár KC
14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria – Vardar Szkopje
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Svájc – Feröer-szigetek
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Portugália-Lettország

Sport 2
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Luxemburg-Hollandia
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Belgium-Észtország

Sport M
11.00 és 13.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Finnország, férfi műlesiklás
14.00: Kerékpár, Hollandia, Apeldoorn

Eurosport 2
6.45: Labdarúgás, női U20-as világbajnokság, Spanyolország-Kanada
14.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

Digisport 1
10.50, 12.10 és 13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Digisport 2
15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London
20.40: Autósport, NASCAR, Phoenix

Digisport 3
14.55: Kézilabda, férif Bundesliga, THW Kiel – Flensburg-Handewitt

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, Montréal Canadiens-Detroit Red Wings
4.00: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-New York Rangers
21.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-Los Angeles Kings

– MTI –



Sporthírek






hirdetés