Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

július 22., péntek:

M4 Sport
9.40: Forma-1, Magyar Nagydíj, 1. szabadedzés
13.45: Forma-1, Magyar Nagydíj, 2. szabadedzés
15.45: Autósport, GP2, Magyar Nagydíj, időmérő edzés

Sport 1
15.30 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad

Sport 2
19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Washington
13.00: Lósport, futam

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.15: Kerékpár, Tour de France, 19. szakasz

Eurosport 2
14.45: Síugrás, nyári GP, Lengyelország
18.00: Atlétika, junior vb, Lengyelország

Digisport 1
14.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Manchester United-Borussia Dortmund
18.15: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Balmazújváros-Palermo
21.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad
21.00: Atlétika, Gyémánt Liga, London

Digisport 3
17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

július 23., szombat:

M4 Sport
10.55: Forma-1, Magyar Nagydíj, 3. szabadedzés
13.55: Forma-1, Magyar Nagydíj, időmérő edzés
18.00: Labdarúgás, NB I, Diósgyőri VTK-Újpest FC
20.30: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Ferencvárosi TC

Sport 1
11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad
16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Everton-Barnsley

Sport 2
1.00, 3.00: Tenisz, ATP-torna, Washington
15.00: Tenisz, ATP-torna, Gstaad
20.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

Sport M
15.00, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.00: Kerékpár, Tour de France, 20. szakasz

Eurosport 2
14.45: Síugrás, nyári GP
17.00: Atlétika, junior vb, Lengyelország
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Portland Timbers-Los Angeles Galaxy

Digisport 1
4.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford
11.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Melbourne Victory-Juventus
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Red Bull Ring, 1. futam
15.10: Autósport, Euroformula Open, Silverstone, 1. futam
16.00: Atlétika, Gyémánt Liga, London
18.30: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Celtic-Leicester City
22.00: Tenisz, WTA-torna, Washington

Digisport 2
4.00: K-1, Glory-sorozat, Virginia
13.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad
17.30: Tenisz, ATP-torna, Umag
19.55: Labdarúgás, belga Szuperkupa, Club Brugge-Standard Liége
23.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

Digisport 3
20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

július 24., vasárnap:

M4 Sport
14.00: Forma-1, Magyar Nagydíj, futam
18.00: Labdarúgás, NB I, Vasas – DVSC-TEVA

Sport 1
2.00: Küzdősport, UFC, Holly Holm-Valentina Sevcsenko
11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad

Sport 2
1.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Washington
3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Terence Crawford-Viktor Posztol

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Budapest
15.30: Kerékpár, Tour de France, 21. szakasz
20.05: Labdarúgás, U19-es Eb, Németország, döntő

Eurosport 2
13.00: Motorsport, motokrossz, vb, Csehország
16.00: Atlétika, junior vb, Lengyelország
18.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Nürburgring
19.15: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York Red Bulls-New York City FC
21.05: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Sporting Kansas City-Seattle Sounders

Digisport 1
3.00: Tenisz, WTA-torna, Washington
11.00 és 14.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad
20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag
23.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Internazionale-PSG

Digisport 2
4.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Red Bull Ring, 2. futam
15.25: Autósport, Euroformula Open, Silverstone, 2. futam
16.25: Autósport, GT Open, Silverstone, 2. futam
21.15: Autósport, NASCAR, Indianapolis

Digisport 3
23.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

– MTI –








hirdetés