Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

július 15., péntek:

M4 Sport
11.00: Tenisz, Davis Kupa, Budapest, Magyarország-Szlovákia
19.00: Vízilabda, BENU Kupa, Budapest, női mérkőzés, Magyarország-Spanyolország
20.30: Vízilabda, BENU Kupa, Budapest, férfi mérkőzés, Magyarország-Horvátország

Sport 1
11.00, 13.00, 15.00 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

Sport 2
13.00, 15.00, 17.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

Sport M
13.00, 15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.15: Kerékpár, Tour de France, 13. szakasz
19.15: Labdarúgás, U19-es Eb, Németország, Horvátország-Franciaország

Eurosport 2
14.00: Atlétika, ifjúsági Eb, Grúzia

Digisport 1
8.55: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, 1. szabadedzés
9.50: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, 1. szabadedzés
10.50: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, 1. szabadedzés
13.05: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, 2. szabadedzés
14.00: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, 2. szabadedzés
15.00: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, 2. szabadedzés
20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Monaco

július 16., szombat:

M4 Sport
10.00 és 15.40: Strandkézilabda, világbajnokság, Budapest
13.00: Tenisz, Davis Kupa, Budapest, Magyarország-Szlovákia
18.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd Zsóry FC-Gyirmót FC
20.30: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Swietelsky Haladás

Sport 1
15.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

Sport 2
17.00 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

Sport M
15.00, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.15: Kerékpár, Tour de France, 14. szakasz
17.45: Síugrás, Nyári Grand Prix, Courchevel

Eurosport 2
13.45: Autósport, Eurocup Formula Renault 2.0, Ausztria, első futam
14.45: Atlétika, ifjúsági Eb, Grúzia

Digisport 1
8.55: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, 3. szabadedzés
9.50: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, 3. szabadedzés
10.50: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, 3. szabadedzés
12.30: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, időmérő edzés
13.25: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, 4. szabadedzés
14.10: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, időmérő edzés
15.00: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, időmérő edzés

Digisport 2
11.00: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Zandvoort, 1. futam
12.55: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Zandvoort, 1. futam
14.35: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Zandvoort, 2. futam

július 17., vasárnap:

M4 Sport
10.00: Vízilabda, BENU Kupa, Budapest, férfi mérkőzés, Magyarország-Ausztrália
11.20: Tenisz, Davis Kupa, Budapest, Magyarország-Szlovákia
16.00: Műrepülés, Red Bull Air Race, vb, Budapest
18.00: Labdarúgás, NB I, Videoton FC-Diósgyőri VTK

Sport 1
15.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg
17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, AS Roma-Terek Groznij

Sport 2
15.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.00: Kerékpár, Tour de France, 15. szakasz
19.15: Labdarúgás, U19-es Eb, Németország, Németország-Ausztria
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Montreal Impact-New York City FC

Eurosport 2
1.30: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Columbus Crew-DC United
11.15: Autósport, Eurocup Formula Renault 2.0, Ausztria, második futam
14.00: Atlétika, ifjúsági Eb, Grúzia
21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Portland Timbers-Seattle Sounders

Digisport 1
8.20: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Zandvoort, 2. futam
10.55: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, futam
12.15: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, futam
13.55: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, futam
15.25: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Zandvoort, 3. futam
21.10: Autósport, IndyCar, Streets of Toronto

– MTI –








hirdetés