Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi sportközvetítések a hazai televíziókban:

Április 22., péntek:

M4 Sport
11.38: Cselgáncs, Eb, Kazany
17.57: Kosárlabda, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, CMB CARGO UNI Győr-UNIQA Sopron

Sport 1
10.00: Tenisz, ATP-torna, Bukarest
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Espanyol

Sport 2
12.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

Sport M
12.00, 15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

Eurosport 2
14.00: Kerékpár, horvát körverseny
17.40: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Zaglebie Lubin-Ruch Chorzów
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Werder Bremen

Digisport 1
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Reims

Digisport 2
14.00, 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

Digisport 3
20.40 Labdarúgás, skót bajnokság, St. Johnstone-Aberdeen

Április 23., szombat

M4 Sport
11.00: Röplabda, férfi NB I, döntő, 2. mérkőzés, Vegyész RC-Kazincbarcika – Fino Kaposvár SE
16.15: Ökölvívás, Bedák Zsolt-Nonito Donaire WBO kispehelysúlyú világbajnoki címmérkőzés
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA – Diósgyőri VTK
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Újpest FC

Sport 1
12.00: Tenisz, ATP-torna, Bukarest
15.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Vardar Szkopje-MVM Veszprém
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, PPD Zagreb – Paris Saint-Germain

Sport 2
13.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Real Madrid
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Málaga
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Sporting Gijón

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayer Leverkusen
22.00: Labdarúgás, MLS, Montreal Impact-Toronto FC

Digisport 1
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGp, Moto2
11.55: Autósport, Formula E, Franciaország, időmérő edzés
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Stoke City
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Newcastle United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
8.10: Autósport, Formula E, Franciaország, 1. szabadedzés
11.10: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Mogyoród, 1. futam
12.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto3, időmérő edzés
13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.10: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés
15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto2, időmérő edzés
15.55: Autósport, Formula E, Franciaország, futam
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Olympique Lyon
19.30: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Mogyoród, 2. futam
20.55: Labdarúgás, francia Ligakupa, döntő, Paris Saint-Germain – Lille

Digisport 3
13.30 és 18.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

Április 24., vasárnap

M4 Sport
14.15: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 1. futam
15.15: Labdarúgás, NB II, Kisvárda-Mezőkövesd
17.15: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 2. futam
18.27: Vízilabda, női ob I, elődöntő, 2. mérkőzés, Dunaújváros-BVSC

Sport 1
2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás
12.30: Tenisz, ATP-torna, Bukarest
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Betis
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Sociedad

Sport 2
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Aspil Vidal Ribera Navarra-Magna Gurpea
17.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Crystal Palace-Watford
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, THW Kiel-Barcelona
21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Houston Rockets-Golden State Warriors

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport
10.00: London Marathon
14.00: Kerékpár, Liége-Bastogne-Liége
17.00: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 2. futam
20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
12.00: Kerékpár, Török körverseny
14.00: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 1. futam
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Hoffenheim
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Mainz
20.30: Futsal, UEFA Futsal Cup, döntő, Spanyolország

Digisport 1
11.10: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Mogyoród, 3. futam
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Palermo
14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Arsenal
17.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Swansea City
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Juventus
23.40: Labdarúgás, argentin bajnokság, Racing Club-Independiente

Digisport 2
10.55, 12.15 és 13.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Lazio
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lorient
21.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-River Plate

Digisport 3
13.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
16.10: Rögbi, Bajnokok Kupája, elődöntő, Leicester-Racing 92
21.40: Autósport, IndyCar, Barber Motorsports Park

– MTI –








hirdetés