Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 19., péntek:

M4 Sport
15.30: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, Atomerőmű SE-Egis Körmend

Sport 1
16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Baia Mare-Thüringer HC
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győri Audi ETO KC-Savehof

Sport 2
17.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.15: Alpesi sí, világkupa, Chamonix, férfi kombináció, lesiklás
11.45: Alpesi sí, világkupa, La Thuile, női lesiklás
13.45: Alpesi sí, világkupa, Chamonix, férfi kombináció, műlesiklás
15.00: Északi összetett, világkupa, Lahti
16.45: Síugrás, világkupa, Lahti
20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Eurosport 2
12.45: Északi összetett, világkupa, Lahti
13.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff
15.30: Kerékpározás, Andalúziai körverseny, 3. szakasz
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Jagiellonia Bialystok-Slask Wroclaw
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Hamburger SV

Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Juventus

Digisport 2
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice

Digisport 3
18.30: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

február 20., szombat:

M4 Sport
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-MTK Budapest
19.15: Kosárlabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Szlovákia
22.00: Ökölvívás, profi gála, Salgótarján

Sport 1
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Movistar Inter-ElPozo Murcia
14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don – Fleury
16.45: Kézilabda, női KEK, negyeddöntő, első mérkőzés, Érd-Issy Paris
18.45: Kézilabda, női BL, középdöntő, Larvik – FTC-Rail Cargo Hungaria
21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Eibar

Sport 2
13.45: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Arsenal-Hull City
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-FC Barcelona
18.15: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Bournemouth-Everton
20.15: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Watford-Leeds United
22.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro, elődöntő

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.30: Alpesi sí, világkupa, női lesiklás
12.15: Sífutás, világkupa, női és férfi sprint
15.00: Északi összetett, világkupa, sprint csapatverseny, sífutás
16.15: Síugrás, világkupa, csapatverseny
20.00: Sznúker, Welsh Open, elődöntő

Eurosport 2
11.30: Északi összetett, világkupa, sprint csapatverseny, síugrás
12.15: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-SV Darmstadt 98

Digisport 1
0.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach
16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj, döntő
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Chievo
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sampdoria

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Reims
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Troyes
22.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Gimnasia LP-Olimpo

Digisport 3
15.30: Futsal, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Rába ETO-Berettyóújfalu
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liege-Charleroi
21.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach, egyes, elődöntő

február 21., vasárnap:

M4 Sport
14.30: Labdarúgás, Markantil Bank NB II, Gyirmót-Szeged
17.00: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, döntő

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Sevilla
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Barcelona – MOL-Pick Szeged
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Villarreal

Sport 2
0.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro, elődöntő
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Real Madrid
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Sociedad
22.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro, döntő

Sport M
12.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.00: Lovassport, Hong Kong Masters
11.00: Sífutás, világkupa, férfi üldözéses verseny
13.30: Északi összetett, világkupa, Gundersen
14.30: Síugrás, világkupa, egyéni
16.45: Atlétika, rúdugró gála
20.00: Sznúker, Welsh Open, döntő

Eurosport 2
8.45: Sífutás, világkupa, női üldözéses verseny
11.00: Alpesi sí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás
12.30: Szánkó, világkupa, férfi 2. futam
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Borussia Dortmund
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-VfB Stuttgart

Digisport 1
0.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach, páros, elődöntő
2.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach, egyes, elődöntő
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Fiorentina
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-SS Lazio
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Palermo

Digisport 2
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-St. Étienne
16.00: Futsal, férfi Magyar Kupa, döntő
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Beveren-RSC Anderlecht
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Olympique Lyon

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Empoli
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Rennes
19.10: Autósport, NASCAR, Daytona 500

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek






hirdetés