Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 29., péntek:

M4 Sport
18.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, női kűr

Sport 1
13.00: Jégkorong, KHL, Metalurg Novokuznyeck-Slovan
18.15: Kézilabda, férfi Eb, elődöntő, Krakkó, Norvégia-Németország
20.45: Kézilabda, férfi Eb, elődöntő, Krakkó, Spanyolország-Horvátország

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
16.00: Kézilabda, férfi Eb, a 7. helyért, Wroclaw, Lengyelország-Svédország
20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Derby County-Manchester United

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport
13.30 és 15.45: Északi összetett, világkupa, Seefeld
20.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, női kűr

Eurosport 2
15.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, páros rövid program
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Mönchengladbach

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Lille

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Zalgiris Kaunas
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Laboral Kutxa

Digisport 3
20.25: Kosárlabda, belga bajnokság, Saint-Truiden – Anderlecht

január 30., szombat:

M4 Sport
10.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, páros kűr
14.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, jégtánc kűr
19.30: Kosárlabda, férfi NB I, Szolnoki Olaj KK-Atomerőmű SE

Sport 1
15.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Atlético Madrid
18.15: Labdarúgás, FA Kupa, 4. forduló, Liverpool-West Ham
20.30: Ökölvívás, profi gála, George Groves-Andrea Di Luisa, London

Sport 2
13.45: Labdarúgás, FA Kupa, 4. forduló, Colchester-Tottenham
16.00: Labdarúgás, FA Kupa, 4. forduló, Arsenal-Burnley
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Athletic Bilbao

Sport M
13.45, 15.30 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.30: Tenisz, Australian Open, női döntő
11.45: Tenisz, Australian Open, férfi páros döntő
15.45: Északi összetett, vk, Seefeld

Eurosport 2
8.15: Síugrás, vk, Szapporo
10.15: Alpesi sí, vk, Maribor, női óriásműlesiklás, 1. futam
11.00: Alpesi sí, vk, Garmisch Partenkirchen, férfi lesiklás
13.00: Alpesi sí, vk, Maribor, női óriásműlesiklás, 2. futam
14.00: Szánkó, világbajnokság, Németország
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Mönchengladbach
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Hamburger Sv
20.45: Szabadstílusú sí, vk, Calgary

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-Palermo
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sassuolo
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Frosinone

Digisport 2
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Inverness-Hearts
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-AS Monaco
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-Olympique Lyon

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Leuven-Standard Liége
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Ajaccio-Montpellier

január 31., vasárnap:

M4 Sport
14.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, gála
17.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Villach
20.00: Vízilabda, férfi ob I, BVSC-Wáberer Hungária-Zugló – PannErgy-MVLC

Sport 1
1.00: Jégkorong, NHL, All Star-hétvége, skills challenge
11.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Levante
14.45: Kézilabda, férfi Eb, bronzmérkőzés, Krakkó
17.15: Kézilabda, férfi Eb, döntő, Krakkó
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol
23.00: Jégkorong, NHL, All Star-mérkőzés

Sport 2
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Roda-Ajax
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sporting Gijón
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Celta Vigo

Sport M
12.00, 15.30 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
2.00 és 3.00: Síugrás, vk, Szapporo
9.30: Tenisz, Australian Open, férfi döntő
12.45: Alpesi sí, vk, Maribor, női műlesiklás, 2. futam
13.30: Alpesi sí, vk, Garmisch Partenkirchen, férfi óriásműlesiklás, 2. futam,
14.30: Északi összetett, vk, Seefeld

Eurosport 2
9.30: Alpesi sí, vk, Maribor, női műlesiklás, 1. futam
11.30: Északi összetett, vk, Seefeld
12.15: Szánkó, világbajnokság, Németország
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-FC Köln
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hoffenheim

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Juventus
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Empoli
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Lokeren
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Internazionale

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Fiorentina
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-PSG

Digisport 3
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Nice

– MTI –



Sporthírek






hirdetés