Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 22., péntek:

M4 Sport
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Magyarország-Németország, Wroclaw
20.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női döntő, Magyarország-Hollandia

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15: Lósport, futam
17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
1.00: Tenisz, Australian Open
14.30: Sílövészet, világkupa, Olaszország, férfi sprint
16.30: Alpesi sí, világkupa, férfi kombináció, műlesiklás, Kitzbühel
17.45: Síugrás, világkupa, Zakopane

Eurosport 2
1.00: Tenisz, Australian Open
11.30: Alpesi sí, világkupa, férfi kombináció, szuper-óriásműlesiklás, Kitzbühel
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Bayern München

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Ajaccio

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Brose Baskets
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Unicaja Málaga

Digisport 3
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Fenerbahce
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Dundee

január 23. szombat:

M4 Sport
11.45 és 14.57: Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság, Moszkva
16.10: Vízilabda Európa-bajnokság, Belgrád, férfi bronzmérkőzés, Magyarország-Görögország
17.40: Vízilabda Európa-bajnokság, Belgrád, férfi döntő, Szerbia-Montenegró
19.57: Kosárlabda, férfi NB I, TLI-Alba Fehérvár – Egis Körmend

Sport 1
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, UMA Antequera-Jaén Paraíso Interior
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-FC Barcelona
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Villarreal
22.00: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Minnesota Wild

Sport 2
13.30: Jégkorong, KHL All Star-hétvége, Superskills
15.00: Jégkorong, KHL All Star-mérkőzés
18.00: Kézilabda, Férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Franciaország-Horvátország
20.15: Kézilabda, Férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Lengyelország-Norvégia

Sport M
13.45: Lósport, futam
15.30: Lósport, futam
17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
1.00 és 13.15: Tenisz, Australian Open
11.45: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi lesiklás
14.30: Sífutás, világkupa, Nove Mesto
15.30: Sílövészet, világkupa, Olaszország
16.15: Síugrás, világkupa, Zakopane
21.00: Kerékpár, Manchester

Eurosport 2
1.00 és 11.45: Tenisz, Australian Open
10.15: Alpesi sí, világkupa, Cortina d’Ampezzo
13.15: Sífutás, világkupa, Nove Mesto
14.00: Északi összetett, világkupa, Chaux-Neuve
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayer Leverkusen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Borussia Dortmund

Digisport 1
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Liverpool
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Southampton
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Manchester City
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-AC Milan

Digisport 2
13.55: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Újpest FC-1. FC Nürnberg
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Angers
19.25: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Arouca

Digisport 3
13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Toulouse-Saracens
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Atalanta
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Caen

január 24. vasárnap:

M4 Sport
10.00: Asztalitenisz, World Tour, Budapest
11.46: Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság, Moszkva

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Eibar
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Valencia
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Real Madrid

Sport 2
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, AZ Alkmaar-Feyenoord
14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV Eindhoven-Twente
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Németország-Oroszország
21.00: Amerikaifutball, NFL, Denver Broncos-New England Patriots

Sport M
12.00: Lósport, futam
15.30: Lósport, futam
17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
1.00: Tenisz, Australian Open
14.30: Sílövészet, világkupa, Olaszország
16.00: Síugrás, világkupa, Zakopane

Eurosport 2
1.00: Tenisz, Australian Open
10.30: Sífutás, világkupa, Nove Mesto
13.30: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel
14.30: Alpesi sí, világkupa, Cortina d’Ampezzo
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Wolfsburg
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Werder Bremen
22.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Mammoth

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Torino
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Swansea
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Chelsea
20.25: Labdarúgás, Juventus-AS Roma

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Napoli
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-St. Étienne
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Olympique Marseille

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Udinese
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége-Gent

– MTI –



Sporthírek






hirdetés