Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 15., péntek:

M4 Sport
9.25: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, Magyarország-Törökország
16.25: Kosárlabda, férfi NB I, Kaposvár-Atomerőmű
18.40: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, Németország-Románia
20.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, Oroszország-Görögország

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Franciaország-Macedónia
20.30: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Lengyelország-Szerbia

Sport M
15.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
10.15: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi kombináció (lesiklás)
12.45: Síugrás, sírepülő-vb, Tauplitz
15.00: Sílövészet, Németország, férfi váltó
18.30: Alpesi sí, világkupa, Flachau, női műlesiklás, 2. futam
20.05: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
13.45: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi kombináció (műlesiklás)
15.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 1
9.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Angers

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Laboral Kutxa
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Brose Baskets

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Celtic

január 16., szombat:

M4 Sport
10.55: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, nők, Portugália-Magyarország
15.42: Kézilabda, női EHF Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Siófok-Dunaújváros
17.55: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Magyarország-Montenegró
20.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, nyolcaddöntő

Sport 1
15.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, 1. forduló, FTC-Rail Cargo Hungaria – Larvik
18.15: Kézilabda, női KEK, nyolcaddöntő, visszavágó, Érd-Dalfsen
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Dánia-Oroszország

Sport 2
9.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney, döntő
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Jumilla-Ribera de Navarra
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Málaga
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Levante
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, New England Patriots-Kansas City Chiefs

Sport M
13.00: Lóverseny, futam

Eurosport 1
9.00: Szánkó, világkupa, Németország, 1. futam
10.30: Szánkó, világkupa, Németország, 2. futam
11.30: Sílövészet, világkupa, Németország, női tömegrajtos verseny
12.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi lesiklás
14.00 és 17.00: Síugrás, sírepülő-vb, Tauplitz
15.45: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi tömegrajtos verseny
20.05: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
10.45: Sífutás, világkupa, Planica, férfi és női sprint
14.45: Szánkó, világkupa, Németország, 2. futam
15.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 1
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Sunderland
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Everton
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Leicester
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sassuolo

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Internazionale
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-PSG
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lille

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Frosinone

január 17., vasárnap:

M4 Sport
17.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, nyolcaddöntő
20.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, nyolcaddöntő

Sport 1
11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Rayo Vallecano
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, 1. forduló, Sävehof-Győri Audi ETO KC
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Atlético Madrid
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Athletic Bilbao

Sport 2
2.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Arizona Cardinals-Green Bay Packers
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Sporting Gijón
19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Carolina Panthers-Seattle Seahawks
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Denver Broncos-Pittsburgh Steelers

Sport M
13.00: Lóverseny, futam

Eurosport 1
8.45: Alpesi sí, világkupa, Flachau, női óriás-műlesiklás, 1. futam
10.30: Sílövészet, világkupa, Németország, női váltó
12.30: Alpesi sí, világkupa, Flachau, női óriás-műlesiklás, 2. futam
14.00: Síugrás, sírepülő-vb, Tauplitz
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
10.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi műlesiklás, 1. futam
11.30: Sífutás, világkupa, Planica
13.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi műlesiklás, 2. futam
14.30: Szánkó, világkupa, Németország, sprint
15.30: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Palermo
14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Manchester United
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Arsenal
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Fiorentina

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Juventus
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Olympique Marseille
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Etiénne-Olympique Lyon

Digisport 3
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-AS Monaco
18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren-Standard Liége

– MTI –








hirdetés