Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 1., péntek:

M4 Sport
17.57: Jégkorong, MOL Liga, Ferencváros-Újpest

Sport 1
14.00 és 20.30: Darts, PDC-világbajnokság

Sport 2
19.00: Jégkorong, NHL, Boston Bruins-Montreal Canadiens

Eurosport 1
13.45: Síugrás, Négysáncverseny, Garmisch-Partenkirchen
16.00: Sífutás, világkupa, Svájc

Digisport 1
11.30 és 14.00: Tenisz, Abu-Dzabi meghívásos torna

január 2., szombat:

Sport 1
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Barcelona
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Levante

Sport 2
21.00: Darts, PDC-világbajnokság, elődöntők

Eurosport 1
12.45 és 15.15: Sífutás, világkupa, Lenzerheide
13.45: Síugrás, Négysáncverseny, selejtező, Innsbruck
21.00: Kerékpár, Egyesült Királyság

Eurosport 2
15.30: Darts, BDO-világbajnokság

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Liverpool
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Newcastle
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Manchester City

Digisport 2
14.00 és 16.00: Tenisz, Abu-Dzabi meghívásos torna

Digisport 3
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee FC-Dundee United

január 3., vasárnap:

M4 Sport
17.00: Vízilabda, Volvo Kupa, Szlovákia-Spanyolország
19.00: Vízilabda, Volvo Kupa, Magyarország-Olaszország

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Real Sociedad
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Sevilla
19.30: Darts, PDC-világbajnokság, döntő

Sport 2
13.00: Futsal, spanyol bajnokság
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Madrid
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Arizona Cardinals-Seattle Seahawks

Eurosport 1
11.30: Sífutás, világkupa, Lenzerheide
13.45: Síugrás, Négysáncverseny, Innsbruck
19.00 és 20.35: Darts, BDO-világbajnokság

Eurosport 2
13.15: Sífutás, világkupa, Lenzerheide
15.15 és 22.00: Darts, BDO-világbajnokság

Digisport 1
3.00: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália-Németország
14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Tottenham

Digisport 2
3.50: Tenisz, Brisbane, Ausztrália
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, St. Johnstone-Aberdeen

Digisport 3
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália-Csehország

– MTI –








hirdetés