Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

december 4., péntek:

M4 Sport
8.30 és 16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja
18.57: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű SE – TLI-Alba Fehérvár

Sport 2
8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió
20.45: Labdarúgás, angol FA Kupa, Salford City-Hartlepool

Sport M
13.43: Lósport, futam

Eurosport 1
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
18.30 és 20.15: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek
22.00: Lovaglás, European Masters, Párizs

Eurosport 2
14.00 és 22.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
17.00: Szánkó, világkupa, Lake Placid
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Zaglebie Lubin – Termalica Bruk-Bet
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hannover 96

Digisport 1
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Juventus

Digisport 2
8.00: Tenisz, International Premier Tennis League, Indian Aces-Singapore Slammers
11.30: Tenisz, International Premier Tennis League, Philippine Mavericks-Japan Warriors
18.20: Kosárlabda, női Európa Kupa, Aluinvent DVTK Miskolc-Valosun Brno
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice – Paris Saint-Germain

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lokomotiv Kubany Krasznodar-Zielmet Gora
21.25: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Academica

december 5., szombat:

M4 Sport
6.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Nagoja
8.30 és 16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja
14.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Diósgyőri VTK
18.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA – Videoton FC
20.42: Vízilabda, férfi ob I, PannErgy-MVLC – Kaposvár

Sport 1
12.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz
15.30: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Montenegró-Szerbia
17.45: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Magyarország-Tunézia
20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged – Rhein-Neckar Löwen

Sport 2
8.00: Cselgáncs, Grand Prix, Tokió, 2. nap
13.00: Futsal, spanyol bajnokság
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Getafe
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Barcelona

Sport M
13.55: Lósport, ügető

Eurosport 1
8.45 és 14.00: Északi összetett, világkupa, Lillehammer
10.00 és 11.00: Sífutás, világkupa, Lillehammer
12.30 és 15.30: Biatlon, világkupa, Svédország
16.45: Síugrás, világkupa, Lillehammer
18.30: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek
20.30: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise

Eurosport 2
11.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Montafon
14.00 és 20.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Borussia Dortmund

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Manchester City
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Ham United
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Bournemouth
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Genoa

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-AS Roma
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Angers
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-AS Monaco
22.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Banfield-Aldovisi

Digisport 3
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee-Aberdeen

december 6., vasárnap:

M4 Sport
6.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Nagoja
8.30 és 16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja

Sport 1
13.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, THW Kiel – MVM Veszprém
16.15: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Japán-Montenegró
18.15: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Szerbia-Magyarország
20.45: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Tunézia-Dánia

Sport 2
8.00: Cselgáncs, Grand Prix, Tokió, 3. nap
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Eibar
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Vilaarreal-Rayo Vallecano
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New York Giants-New York Jets
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Carolina Panthers

Sport M
13.43: Lósport, futam

Eurosport 1
8.45 és 14.15: Északi összetett, világkupa, Lillehammer
10.00 és 11.45: Sífutás, világkupa, Lillehammer
11.00 és 13.30: Biatlon, világkupa, Svédország
14.45: Síugrás, világkupa, Lillehammer
17.30 és 20.30: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek
18.45: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise
21.45: Labdarúgás, amerikai bajnokság, döntő, Columbus Crew-Portland Timbers

Eurosport 2
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Werder Bremen
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-SV Darmstadt 98

Digisport 1
1.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Estudiantes-Olimpo
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Napoli
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Liverpool
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-AC Milan

Digisport 2
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Montpellier
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Sassuolo
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Rennes

Digisport 3
12.30: Tenisz, International Tennis Premier League, UAE Royals-Philippine Mavericks
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, FC Bruges-Charleroi
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Anderlecht
20.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Goiás-Sao Paulo
22.15: Labdarúgás, argentin bajnokság, Racing Club-Independiente

– MTI –








hirdetés