Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 6., péntek:

M4 Sport
17.57: Kosárlabda, férfi NB I, TLI-Alba Fehérvár – PVSK-PANNONPOWER

Sport 2
13.45: Lósport, futam
20.45: Labdarúgás, angol FA Kupa, Salford County-Notts County

Eurosport
8.30: Sznúker, Euro Tour, Szófia
21.30: Ökölvívás, nehézsúlyú mérkőzés, Lazaridisz-Estenfelder, Frankfurt

Eurosport 2
8.30, 10.00, 12.00 és 14.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Zaglebie Lubin-Wisla Kraków
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Hertha BSC

Digisport 1
8.55, 9.50, és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés
15.00: Úszás, világkupa, Dubaj
19.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs

Digisport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
18.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lokomotiv Kuban Krasznodar-Karsiyaka Izmir
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Rennes

Digisport 3
13.00, 14.00, és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Barcelona
20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Dinamo Sassari

november 7., szombat:

M4 Sport
14.27: Kézilabda, férfi Provident Kupa, Magyarország-Fehéroroszország, Debrecen
16.27: Kézilabda, férfi Provident Kupa, Magyarország B-Argentína, Debrecen
18.27: Labdarúgás, NB II, Siófok-Csákvár
20.27: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok-Eger
21.59: Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa, Toronto

Sport 1
17.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria – Thüringer HC
22.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Florida Panthers

Sport 2
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, ElPozo Murcia-Barcelona
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Valencia
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Deportivo La Coruna
21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Betis

Sport M
13.55: Lósport, futam

Eurosport
8.30: Sznúker, Euro Tour, Szófia
21.30: Küzdősport, World Grand Prix Series

Eurosport 2
6.30: Kerékpár, Tour of Taihu Lake, Kína
8.00, 9.30, 11.45, 14.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-VfB Stuttgart
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, SV Darmstadt-Hamburger SV

Digisport 1
8.55, 9.50, 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés
12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, időmérő edzés
13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.05 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP és Moto2, időmérő edzés
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Bromwich
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Chelsea
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Atalanta

Digisport 2
6.55: Autósport, Formula E, Malajzia, a futam
14.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bastia
22.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Corinthians-Coritiba

Digisport 3
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Newcastle
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Toulouse

november 8., vasárnap:

M4 Sport
12.57: Kézilabda férfi Provident Kupa, Magyarország-Argentína, Debrecen
14.57: Labdarúgás, NB II, Mezőkövesd-Budaörs
17.57: Vízilabda, férfi ob I, A-Híd OSC Újbuda – FTC-PQS Waterpolo
20.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Toronto

Sport 1
2.30: Ökölvívás, Timothy Bradley-Brandon Rios, Las Vegas
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Espanyol
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Villarreal
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sporting Gijón
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Madrid

Sport 2
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV Eindhoven-Utrecht
14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Ajax
16.30, Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Hypo Niederösterreich
19.00: Amerikaifutball, NFL, Carolina Panthers-Green Bay Packers
22.30: Amerikaifutball, NFL, Indianapolis Colts-Denver Broncos

Sport M
10.55: Lósport, futam

Eurosport
9.00, 12.00, 16.00 és 19.00: Sznúker, Euro Tour, Szófia
14.20: Lovaglás, világkupa, Verona
21.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-DC United
23.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile

Eurosport 2
6.30: Kerékpár, Tour of Taihu Lake, Kína
8.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Schalke 04
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-Werder Bremen
19.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile
23.00: Labdarúgás, MLS, Colombus Crew-Montreal Impact

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Internazionale
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Lazio
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon – Saint-Etienne
23.10: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Sao Paulo

Digisport 2
0.30: Labdarúgás, argentin bajnokság
10.55: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, futam
12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto2, futam
13.35: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, futam
15.05: Tenisz, ATP-torna, Párizs, döntő
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Udinese
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Fiorentina

Digisport 3
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Manchester City
16.55: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Boavista
20.00: Autósport, NASCAR, Texas

– MTI –



Sporthírek






hirdetés