Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Budapest – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

december 4., kedd:

M4 Sport
19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, a 16 közé jutásért, Vasas FC-Debreceni VSC

Sport 1
15.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, 4. forduló, Benevento-Cittadella
17.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, 4. forduló, Bologna-Crotone
20.30: Labdarúgás, Olasz Kupa, 4. forduló, Sampdoria-SPAL

Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Philadelphia Eagles-Washington Redskins
18.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Oroszország-Szlovénia
18.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Franciaország-Montenegró

Eurosport 1
14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Digisport 1
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-AS Monaco
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Lille

Digisport 2
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Angers

Spíler1 TV
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Manchester City

december 5., szerda:

M4 Sport
12.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, a 16 közé jutásért, Sényő-Ferencváros
17.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, ZF-Eger – AN Brescia
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Telekom Waterpolo – Barceloneta
21.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország-Spanyolország

Sport 1
17.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Hollandia-Horvátország
20.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Norvégia-Románia

Sport 2
15.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, 4. forduló, Novara-Pisa
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Spandau-Szolnoki Dózsa
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, 4. forduló, Chievo-Cagliari

Eurosport 1
14.00: Sílövészet, világkupa, férfi 20 km, Pokljuka
19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Eurosport 2
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Digisport 1
18.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Marseille
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-PSG

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, női Európa Kupa, Szekszárd-Ruzomberok
19.55: Vízilabda, férfi Eurokupa, OSC-Terrassa

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Rennes

Spíler1 TV
4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vegas Golden Knights-Washington Capitals
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Arsenal

– MTI –