Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Akt.:
Budapest – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

április 25., kedd:

M4 Sport
11.45: Torna, ATP-torna, Budapest
18.45: Vízilabda, női ob I, döntő, 3. mérkőzés, UVSE-BVSC
20.15: Kosárlabda, női NB I, döntő, 1. mérkőzés, Sopron-Szekszárd

Sport 1
12.15: Jégkorong, divízió I-es világbajnokság, Kijev, Kazahsztán-Lengyelország
15.15: Jégkorong, divízió I-es világbajnokság, Kijev, Magyarország-Koreai köztársaság
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Espanyol
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Villarreal

Sport 2
11.00, 13.00, 15.00 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Borussia Mönchengladbach-Eintracht Frankfurt

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
16.00: Kerékpár, Romandiai körverseny

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-CSZKA Moszkva

Digisport 2
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.30: Labdarúgás, belga bajnokság, Zulte Waregem-KAA Gent

Digisport 3
19.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Panathinaikosz

Spíler TV
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Southampton

április 26., szerda:

M4 Sport
12.00: Tenisz, ATP-torna, Budapest
15.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Vasas-Mezőkövesd Zsóry FC
18.15: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Ferencváros-Budafok
20.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, ZF-Eger – Jug Dubrovnik

Sport 1
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Osasuna
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo-Real Madrid

Sport 2
11.00, 13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
15:00 Tenisz, 3. mérkőzés, ATP500-as torna, Barcelona, 3. nap, premier, élő, HD
18.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, Szolnoki Dózsa-Közgép – A-Híd OSC-Újbuda
20.45: Labdarúgás, német Kupa, Bayern München-Borussia Dortmund

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
15.30: Kerékpár, Romandiai körverseny

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Olympiakosz
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Oostende

Digisport 2
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

Digisport 3
20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Real Madrid

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából