Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Budapest – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

május 10., kedd:

M4 Sport
16.45: Vízilabda, férfi világliga, Szentes, Magyarország-Görögország
18.45: Kosárlabda, férfi negyeddöntő
21.00: Műugrás, Európa-bajnokság, London, férfi 1 méter, döntő
22.15: Műugrás, Európa-bajnokság, London, női szinkrontoronyugrás, döntő

Sport 1
15.00: Jégkorong, világbajnokság, Szentpétervár, csoportmérkőzés, Szlovákia-Németország
18.45: Jégkorong, világbajnokság, csoportmérkőzés, Szentpétervár, Magyarország-Franciaország

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
14.15: Kerékpározás, Giro d’Italia, 4. szakasz
20.30: Műugrás, Európa-bajnokság, London, férfi 1 méter, női szinkrontoronyugrás, döntő

Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Róma
20.25: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Manchester United

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
19.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

Digisport 3
19.30: Tenisz, WTA-torna, Róma

május 11., szerda:

M4 Sport
9.00 és 17.00: Kajak-kenu, válogatóverseny, Szeged
11.46: Szinkronúszás, Európa-bajnokság, London
19.30: Vízilabda, női ob I, döntő, 2. mérkőzés, Dunaújváros-UVSE
21.00: Műugrás, Európa-bajnokság, London

Sport 1
15.00: Jégkorong, világbajnokság, Szentpétervár, csoportmérkőzés, Szlovákia-Fehéroroszország
18.45: Jégkorong, világbajnokság, Szentpétervár, csoportmérkőzés, Finnország-Magyarország

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
14.30: Kerékpározás, Giro d’Italia, 5. szakasz
21.00: Műugrás, Európa-bajnokság, London, női 1 méter, döntő

Eurosport 2
13.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Portugália-Belgium
17.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Németország-Ausztria
20.15: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Pogon Szczecin-Cracovia

Digisport 1
12.00: Tenisz, ATP-torna, Róma
20.40: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Chelsea

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
19.00: Kézilabda, német Bundesliga, Magdeburg-Kiel
20.40: Labdarúgás, Premier League, Sunderland-Everton

Digisport 3
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux – Paris Saint-Germain

– MTI –








hirdetés