Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Budapest – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Április 19., kedd:

M4 Sport
17.27: Kosárlabda, női NB I, döntő, első mérkőzés, UNIQA Sopron-CMB Cargo UNI Győr
19.57: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Békéscsaba-Vasas

Sport 1
13.30, 15.30 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Bayern München-Werder Bremen

Sport 2
12.00: Lósport, futam
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Celta Vigo

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
14.30: Kerékpár, horvát körverseny
18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Cracovia-KGHM Zaglebie Lubin
20.30: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Lechia Gdansk-Pogon Szczecin

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Manchester City

Digisport 2
20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Panathinaikosz-Laboral Kutxa

Digisport 3
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Bologna

Április 20., szerda:

M4 Sport
16.00: Vízilabda, női ob I, BVSC-Zugló – DUE MAARSK GRAPHICS
18.00: Női kézilabda NB I, negyeddöntő, visszavágó
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Ferencváros

Sport 1
12.00: Lósport, futam
19.45: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Hertha BSC-Borussia Dortmund

Sport 2
13.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-FC Barcelona
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Villarreal

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam
20.00: Jégkorong, divízió I, B csoport, Románia-Horvátország

Eurosport 1
11.00, 17.00 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
14.30: Kerékpár, Vallon Nyíl, belga egynapos verseny

Eurosport 2
14.30: Kerékpár, horvát körverseny
16.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
20.30: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Slask Wroclaw-Jagiellonia Bialystok

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Lazio

Digisport 2
18.55: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Flensburg
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Everton

Digisport 3
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Crystal Palace

– MTI –








hirdetés