Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Budapest – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 9., kedd:

M4 Sport
18.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés, Nyíregyháza Spartacus – DVSC-TEVA
20.30: Futsal, Európa-bajnokság, negyeddöntő

Sport 1
11.00, 13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
17.30: Jégkorong, Bajnokok Ligája, döntő, Kärpät Oulu-Frolunda
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, VfB Stuttgart-Borussia Dortmund

Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Leverkusen-Werder Bremen
21.00: Labdarúgás, FA Kupa, 4. forduló

Sport M
15.15: Lósport, futam
17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.45 és 15.00: Északi összetett, világkupa, Trondheim
18.45: Síugrás, világkupa, Trondheim
21.00: Futsal, Európa-bajnokság, negyeddöntő

Eurosport 2
18.30: Futsal, Európa-bajnokság, negyeddöntő
20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Alba Berlin-Neptunas Klaipeda

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee-Celtic

Digisport 2
17.45: Tenisz, ATP-torna, Buernos Aires

Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

február 10., szerda:

M4 Sport
17.57: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, Ferencváros-Videoton

Sport 1
4.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Golden State Warriors-Houston Rockets
11.00 és 21.45: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
17.45: Kosárlabda, Eurokupa, Szolnoki Olaj-Zaragoza
20.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Közgép – Pro Recco

Sport 2
12.00: Lósport, futam
19.00: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Heidenheim-Hertha BSC
21.00: Labdarúgás, FA Kupa, megismételt mérkőzés, Peterborough-West Bromwich

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.45 és 15.00: Északi összetett, világkupa, Trondheim
16.45: Síugrás, világkupa, Trondheim

Eurosport 2
18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, negyeddöntő
20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Alba Berlin-Neptunas Klaipeda

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
17.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires
19.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Valencia-FC Barcelona

Digisport 2
17.50: Vízilabda, férfi Eurokupa, ContiTech-Szeged-Diapolo – Brescia
19.25: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Spandau – ZF-Eger

Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
18.55: Kézilabda, Bundesliga, Kiel-Gummersbach

– MTI –



Sporthírek






hirdetés