Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Budapest – A keddi és a szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

december 1., kedd:

M4 Sport
17.57: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia FC-Újpest FC

Sport 2
13.43: Lósport, futam
17.30: Jégkorong, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Espoo Blues-Karpat Oulu
20.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Lulea-Frölunda

Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

Eurosport 2
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Ruch Chorzow-Korona Kielce
20.30: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Gornik Zabrze-Piast Gliwice

Digisport 1
17.55: Kosárlabda, FIBA Kupa, férfiak, Egis Körmend-Asvel
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Manchester City-Hull City

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Spezia-Salernitana
17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Torino-Cesena
20.00: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, CF Reus Deportiu-Atlético Madrid

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers – Paris Saint-Germain
21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, AC Milan-Crotone

december 2., szerda:

M4 Sport
16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja
18.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Videoton FC
20.27: Kosárlabda, férfi FIBA Kupa, Falco-Oostende

Sport 1
1.00: Kosárlabda, NBA, Cleveland Cavaliers-Washington Wizards
17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Zenit-Szolnoki Olaj
22.15: Kosárlabda, női Európa Kupa, Sportiva Azores Airlines – CMB Cargo-Uni Győr

Sport 2
13.43: Lóverseny, futam

Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
17.00: Biatlon, világkupa, Svédország

Eurosport 2
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
18.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Arisz Szaloniki-Unics Kazany
20.30: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Cracovia – Podbeskidzie Bielsko-Biala

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Palermo-Alessandria
17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Hellas Verona-Pavia
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Southampton-Liverpool

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Sopron KC-Cibona Zagreb
20.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Barcelona-Villanovense
22.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Cádiz CF-Real Madrid

Digisport 3
18.05: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Caen

– MTI –








hirdetés