Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Budapest – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

október 27., kedd:

M4 Sport
15.10: Labdarúgás, Magyar Kupa, Békéscsaba-MTK
17.45: Labdarúgás, férfi NB I, Balatonfüred-Gyöngyös
19.45: Vízilabda, női világliga, Magyarország-Olaszország

Sport 1
20.15: Labdarúgás, Német Kupa, VfL Wolfsburg-Bayern München

Sport 2
1.30: Amerikaifutball, NFL, Arizona Cardinals-Baltimore Ravens
13.45: Lóverseny, futam
16.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel
19.00: Labdarúgás, Német Kupa, FSV Frankfurt-Hertha BSC

Digisport 1
12.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
20:40 Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Internazionale

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Sheffield Wednesday-Arsenal

október 28., szerda:

M4 Sport
16.00: Kézilabda, férfi NB I, Grundfos-Tatabánya – MOL-Pick Szeged
17.55: Labdarúgás, Magyar Kupa, Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Videoton FC

Sport 1
17.45: Kosárlabda, Európa Kupa, Szolnoki Olaj-Zenit Szentpétervár
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, Schalke-Mönchengladbach

Sport 2
13.43: Lósport, futam
16.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel
19.00: Labdarúgás, Német Kupa, Dortmund-Paderborn

Eurosport
7.30 és 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

Eurosport 2
17.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Unics Kazan-Aris Thessaloniki
19.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Galatasaray-Hapoel Jerusalem
20.45 és 23.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile

Digisport 1
9.00: Úszás, világkupa, Tokió, 1. nap
12.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
18.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, ZF-Eger – Olympiakosz
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Juventus

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
18.55: Kézilabda, SEHA Liga, Borac-MVM Veszprém
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Liverpool-Bournemouth

Digisport 3
18.55: Kézilabda, Német Kupa, Gummersbach-Flensburg
20.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Manchester United-Middlesbrough

– MTI –








hirdetés