Élő tv-sportközvetítések – Hétfő, kedd

Budapest – A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

július 17., hétfő:

M4 Sport
10.00: Vizes vb, női szinkronműugrás, selejtező
12.15: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Franciaország-Olaszország
13.30: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Spanyolország-Görögország
16.00: Vizes vb, női szinkronműugrás, döntő
17.30: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Szerbia – Dél-afrikai Köztársaság
19.00: Vizes vb, férfi szinkrontoronyugrás, döntő
20.15: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Ausztrália-Magyarország

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
17.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Olaszország-Oroszország
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Németország-Svédország

Eurosport 2
10.00: Vizes vb, női szinkronműugrás, selejtező
13.00: Vizes vb, férfi szinkrontoronyugrás, selejtező
16.00: Vizes vb, női szinkronműugrás, döntő
18.30: Vizes vb, férfi szinkrontoronyugrás, döntő

Digisport 1
17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

Digisport 2
13.00 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

július 18., kedd:

M4 Sport
10.00: Vizes vb, nyíltvízi úszás, férfi 10 km és szinkronúszás, csapat technikai gyakorlat, döntő
12.15: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Japán-Hollandia
15.30: Vizes vb, női toronyugrás, elődöntő
17.30: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Ausztrália-Oroszország
18.45: Vizes vb, műugrás, 3 és 10 m csapatverseny, döntő
20.15: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Franciaország-Magyarország

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.30: Kerékpár, Tour de France, 16. szakasz
17.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Ausztria-Svájc
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Franciaország-Izland

Eurosport 2
10.00: Vizes vb, női toronyugrás, selejtező
15.30: Vizes vb, női toronyugrás, elődöntő
18.30: Vizes vb, műugrás, 3 és 10 m csapatverseny, döntő

Digisport 1
4.00: Labdarúgás, Bajnokok Kupája, felkészülési torna, Manchester United-Real Salt Lake
13.15: Labdarúgás, Bajnokok Kupája, felkészülési torna, AC Milan-Borussia Dortmund
17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

Digisport 2
13.00 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

– MTI –








hirdetés