Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

február 21., csütörtök:

M4 Sport
19.00: Vízilabda, férfi ob I, Eger-Ferencváros
20.30: Röplabda, női Extraliga, Jászberény-Vasas

Duna World
14.30: Tenisz-WTA-torna, Budapest

Sport 1
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, visszavágó, Arsenal-BATE Boriszov

Sport 2
20.00: Darts, Premier League, 3. állomás, Dublin
23.30: Tenisz, ATP500-as torna, Rio de Janeiro, nyolcaddöntő

Eurosport 1
11.45: Sífutás, északsí-vb, Seefeld, férfi és női sprint, selejtező
14.00: Sífutás, északsí-vb, Seefeld, férfi és női sprint, helyosztó futamok
16.45: Kerékpár, Algervei körverseny, 2. szakasz
19.45: Sznúker, shoot out, Watford, 1. nap

Eurosport 2
13.45 és 16.45: Sznúker, shoot out, Watford, 1. nap
15.00: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 2. szakasz

Digisport 1
11.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj, negyeddöntő
18.40: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, Eintracht Frankfurt-Sahtar Donyeck
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, Chelsea-Malmö

Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, Salzburg-Club Brugge
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, Internazionale-Rapid Wien

Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, Villarreal-Sporting Lisboa
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, Dinamo Kijev-Olimpiakosz

február 22., péntek:

M4 Sport
20.00: Kosárlabda, férfi világbajnoki selejtező, Olaszország-Magyarország

Duna World
14.30: Tenisz-WTA-torna, Budapest

Sport 1
4.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Houston Rockets
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolása
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-VfB Stuttgart

Sport 2
1.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro
17.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Düsseldorf, 1. nap
21.30: Ökölvívás, profi gála, Budakalász, Szellő Imre-Denis Simic

Eurosport 1
10.00: Északi összetett, világbajnokság, Seefeld, nagysánc
12.45: Alpesi sí, világkupa, Banszko, férfi kombináció
14.00: Síugrás, világbajnokság, Seefeld, férfi selejtező
15.45: Északi összetett, világbajnokság, Seefeld, férfi 10 km
19.45: Sznúker, shoot out, Watford, 2. nap

Eurosport 2
9.15: Alpesi sí, világkupa, Banszko, férfi szuperóriás-műlesiklás
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolása
13.45: Sznúker, shoot out, Watford, 2. nap
15.00: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 3. szakasz
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 3. szakasz

Digisport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolása
14.00: Tenisz- WTA-torna, Dubaj
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Empoli

Digisport 2
17.45: Jégkorong, EBEL, középszakasz, Fehérvár AV19-Vienna Capitals
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Racing Strasbourg-Lille

Digisport 3
18.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka-Fenerbahce
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Bayern München

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Toronto Maple Leafs-Washington Capitals
20.15: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Fulham

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Huesca

– MTI –