Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Akt.:
Budapest – A csütörtöki és a pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

április 5., csütörtök:

M4 Sport
16.00: Vízilabda, férfi Európa Kupa, Magyarország-Görögország
18.00: Labdarúgás, női vb-selejtező, Magyarország-Svédország
19.45: Futsal, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Costa Rica

Sport 1
20.00: Darts, Premier League, Liverpool

Sport 2
16.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Traktor-Ak Barsz

Eurosport 1
7.45: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking
15.30: Kerékpár, Baszk körverseny, 4. szakasz

Eurosport 2
13.15: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking
22.30: Curling, férfi világbajnokság, Las Vegas, Németország-Japán

Digisport 1
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Crvena zvezda
20.45: Labdarúgás, Európa Liga, Atlético Madrid-Sporting

Digisport 2
17.00 és 23.05: Tenisz, WTA-torna, Charleston
19.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Unicaja Málaga
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Leipzig-Marseille

Digisport 3
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Lazio-Salzburg

RTL II
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, Arsenal-CSZKA Moszkva

április 6., péntek:

M4 Sport
12.45 és 17.15: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
15.45: Vízilabda, férfi Európa Kupa, Magyarország-Olaszország
19.00: Kézilabda, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Ausztria

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Cleveland Cavaliers-Washington Wizards

Sport 2
15.00: Cselgáncs, Grand Prix, Antalya
19.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, CSM Bucuresti-Metz

Eurosport 1
7.45: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking
15.30: Kerékpár, Baszk körverseny, 5. szakasz
17.30: Curling, férfi világbajnokság, Las Vegas, Kanada-Svédország

Eurosport 2
13.15: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Werder Bremen

Digisport 1
0.00 és 22.55: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
11.30: Tenisz, Davis Kupa, Spanyolország – Németország
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-PSG

Digisport 2
0.00 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Zalgiris Kaunas
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Anderlecht

Spíler1 TV
13.55, 14.50 és 15.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Argentin Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, Moto2, MotoGP
18.05, 19.00 és 20.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Argentin Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, Moto2, MotoGP

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek