Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

február 15., csütörtök:

M4 Sport
9.15-15.30: Téli olimpia, Phjongcshang
18.00: Kézilabda, női NB I, Budaörs-Dunaújváros
20.00: Vízilabda, férfi Európa Kupa, Magyarország-Grúzia, Kecskemét

Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 3. állomás, Newcastle

Sport 2
11.00, 13.00, 15.00, 19.30, 21.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

Eurosport 1
11.45, 13.45 és 14.30: Téli olimpia, Phjongcshang

Eurosport 2
8.30, 11.00 és 13.00: Téli olimpia, Phjongcshang
15.30: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 2. szakasz
17.00: Kerékpár, Algarvei körverseny, 2. szakasz

Digisport 1
16.40: Labdarúgás, Európa Liga, Asztana-Sporting Lisboa
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Borussia Dortmund-Atalanta
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Köbenhavn-Atlético Madrid

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Östersund-Arsenal
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, AEK Athén-Dinamo Kijev

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Ludogorec-AC Milan
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Lyon-Villarreal

RTL II
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, Napoli-RB Leipzig

február 16., péntek:

M4 Sport
1.15-16.15: Téli olimpia, Phjongcshang
18.00: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, Debrecen, negyeddöntő, Alba Fehérvár-Egis Körmend
20.00: Vízilabda, férfi Európa Kupa, Magyarország-Románia, Kecskemét
22.15: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Budakalász, Szellő Imre-Gyenyisz Gracsev

Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Minnesota Timberwolves-Los Angeles Lakers
21.00: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Chelsea-Hull City

Sport 2
12.30, 14.30, 19.30 sé 21.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, negyeddöntő

Eurosport 1
1.30, 2.30, 3.00, 4.30, 5.00, 6.45, 11.45, 13.15, 14.15 és 14.45: Téli olimpia, Phjongcshang

Eurosport 2
4.00, 8.30, 11.00, 13.00: Téli olimpia, Phjongcshang
15.30: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 3. szakasz
17.00: Kerékpár, Algarvei körverseny, 3. szakasz
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-1. FSV Mainz 05

Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-torna, Doha
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Dijon

Digisport 2
18.00 és 22.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Sint-Truiden – Anderlecht

Digisport 3
17.30: Tenisz, WTA-torna, Doha

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Pittsburgh Penguins-Los Angeles Kings

– MTI –



Sporthírek