Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és a pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

November 23., csütörtök

Sport 1
20.30: Kézilabda, Möbelringen Kupa, női felkészülési torna, Norvégia, Oroszország-Magyarország

Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.30: Amerikaifutball, NFL, Detroit Lions-Minnesota Vikings
22.30: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-Los Angeles Chargers

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.00: Curling, Európa-bajnokság, St. Gallen
14.00 és 19.45: Sznúker, északír open

Eurosport 2
19.00: Curling, Európa-bajnokság, St. Gallen

Digisport 1
17.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Asztana-Villarreal
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Köln-Arsenal
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Everton-Atalanta

Digisport 2
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Athletic Bilbao-Hertha BSC
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Braga-Hoffenheim

Digisport 3
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Lugano – Hapoel Beer-Sheva
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona – Makkabi Tel-Aviv

RTL II
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, AC Milan-Austria Wien

November 24., péntek

M4 Sport
10.00: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. szabadedzés
15.00: Labdarúgás, női vb-selejtező, Magyarország-Ukrajna
18.15: Kosárlabda, férfi vb-selejtező, Lengyelország-Magyarország

Sport 2
2.30: Amerikaifutball, NFL, Washington Redskins-New York Giants
13.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.15: Sífutás, világkupa, Ruka, Finnország
14.15 és 17.00: Északi összetett, világkupa, Ruka, Finnország
17.45: Síugrás, világkupa, Ruka, Finnország
19.45: Sznúker, északír open

Eurosport 2
12.45: Sznúker, északír open
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover 96-VfB Stuttgart

Digisport 1
20.45: Labdarúgás, Ligue 1, St. Etienne-Strasbourg

Digisport 2
14.00: Tenisz, Davis Kupa, döntő, Franciaország-Belgium
20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee FC-Glasgow Rangers

Digisport 3
18.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Himki Moszkva
20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-CSZKA Moszkva

– MTI –