Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

szeptember 28., csütörtök:

M4 Sport
18.30: Röplabda, női Európa-bajnokság, negyeddöntő, Szerbia-Fehéroroszország

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15, 17.15: Lósport, futam

Digisport 1
17.00: Labdarúgás, Európa Liga, FC Asztana-Slavia Praha
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, BATE Boriszov-Arsenal
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, Olympique Lyon-Atalanta

Digisport 2
8.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, Östersunds-Hertha BSC
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, Partizan Beograd-Dinamo Kijev

Digisport 3
7.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, Zenit-Real Sociedad
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, Everton-Apollon Limasszol

RTL II
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, AC Milan-HNK Rijeka

szeptember 29., péntek:

M4 Sport
4.55: Forma-1, Malajziai Nagydíj, 1. szabadedzés
8.55: Forma-1, Malajziai Nagydíj, 2. szabadedzés
16.00: Röplabda, női Európa-bajnokság, negyeddöntő
18.30: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Red Bull Salzburg

Sport 1
8.00 és 10.00: Tenisz, ATP250-es torna, Csengdu, negyeddöntők

Sport 2
13.00: Lóverseny, futam
17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Zágráb

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 2
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayer Leverkusen

Digisport 1
11.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
17.45: Kosárlabda, Bajnokok Ligája, selejtező 3. kör, Alba Fehérvár-Pinar Karsiyaka Izmir
20.00: Vízilabda, Bajnokok Ligája, selejtező, OSC-Glyfada

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent, negyeddöntők
18.10: Vízilabda, Bajnokok Ligája, selejtező, Napoli-Marseille
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Montpellier

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Hamilton-Rangers

Spíler TV
14.25: Motorsport, superbike-vb, Francia Nagydíj, Magny-Cours, 2. szabadedzés
15.40: Motorsport, supersport-vb, Francia Nagydíj, Magny-Cours, 2. szabadedzés

– MTI –








hirdetés