Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

április 27., csütörtök:

M4 Sport
12.00: Tenisz, ATP-torna, Budapest
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, felsőházi rájátszás, Egis Körmend-Szolnoki Olaj KK

Sport 1
15.15: Jégkorong, divízió I/A vb, Kijev, Magyarország-Lengyelország
21.30: Labdarúgás, Primera División, Athletic Bilbao-Betis

Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
20.00: Darts, Premier League, 12. állomás, Belfast

Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

Eurosport 2
16.00: Kerékpár, Romandiai körverseny, 2. szakasz

Digisport 1
11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Sporting Charleroi

Digisport 2
12.00 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

Spíler TV
20.35: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Manchester United

április 28., péntek:

M4 Sport
9.50: Forma-1, Orosz Nagydíj, 1. szabadedzés, Szocsi
12.00: Tenisz, ATP-torna, Budapest
17.45: Kosárlabda, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, Sopron-Szekszárd

Sport 1
3.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Memphis Grizzlies-San Antonio Spurs
11.45: Jégkorong, divízió I/A vb, Kijev, Magyarország-Kazahsztán
15.45: Jégkorong, divízió I/A vb, Kijev, Lengyelország-Ausztria
19.15: Jégkorong, divízió I/A vb, Kijev, Koreai Köztársaság-Ukrajna

Sport 2
2.00: Amerikaifutball, NFL, draft
12.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, elődöntő, Sheffield

Eurosport 2
14.00: Futsal, UEFA Kupa, elődöntő, Sporting Portugal-Jugra Jugorszk
16.00: Kerékpár, Romandiai körverseny, 3. szakasz
17.45: Kerékpár, Yorkshire-i körverseny, 1. szakasz
18.30: Futsal, UEFA Kupa, elődöntő, Kairat Almaty-Inter FS
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Schalke 04
22.45: Strandfoci, vb, Portugália-Panama, Bahama-szigetek

Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus

Digisport 2
11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
18.25: Kosárlabda, Euroliga, Darussafaka-Real Madrid
20.15: Kosárlabda, Euroliga, Anadolu Efes-Olympiakosz

Digisport 3
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Ottawa Senators-New York Rangers
9.40: Motosport, Superbike vb, Assen, 1. szabadedzés
14.25: Motosport, Superbike vb, Assen, 2. szabadedzés
15.40: Motosport, Supersport vb, Assen, szabadedzés