Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

március 16., csütörtök:

M4 Sport
17.15: Labdarúgás, NB I, Vasas-Haladás
19.30: Jégkorong, MOL Liga, döntő, 2. mérkőzés, MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék

Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 7. állomás, Rotterdam

Sport 2
12.00: Lósport, futam
17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
16.45: Síugrás, világkupa, Trondheim

Eurosport 2
16.15: Alpesi sí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Aspen
17.45: Alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Aspen

Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Besiktas-Olimpiakosz
20.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, AS Roma-Olympique Lyon

Digisport 2
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, FC Krasznodar-Celta Vigo
20.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Mönchengladbach-Schalke

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Genk-Gent
20.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Ajax-Köbenhavn

RTL II
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester United-Rosztov

március 17., péntek:

M4 Sport
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás
17.45: Kézilabda, Magyarország-Horvátország női mérkőzés

Sport 1
0.00: Kosárlabda, NBA, Cleveland Cavaliers-Utah Jazz
11.45: Labdarúgás, BL-sorsolás

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás
13.00: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás
13.30: Sílövészet, világkupa, Oslo, női sprint
16.15: Sílövészet, világkupa, Oslo, férfi sprint
17.45: Alpesi síelés, világkupadöntő, Aspen, csapatverseny
19.00: Sífutás, világkupa, Quebec, férfi és női sprint
21.00: Pályakerékpár, hatnapos verseny, Spanyolország

Eurosport 2
16.15: Síugrás, világkupa, Vikersund
18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, elődöntő
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Ingolstadt

Digisport 1
1.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
3.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells
13.00: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Metz-Bastia
21.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Olympique Marseille

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Barcelona
20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 3
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Zalgiris Kaunas
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-CSZKA Moszkva

Spíler TV
0.30: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators-Chicago Blackhawks
3.30: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-St. Louis Blues

– MTI –








hirdetés